místní hřiště 2017 - O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina

Liga: -
Místo: Ústrašice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 09. 2017 08:00
Kontakt:   Bubník Radek
Telefon:  608122782

Začátek rezervace: 23. 09. 2017 08:00
Konec rezervace: 23. 09. 2017 08:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 00:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Radek Bubník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ustrasice-8997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděčín TA17,5117,4717,512019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Slapy TA17,6517,3717,652018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA17,6917,5717,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrbonín TA17,7317,2617,732019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dvorce ATA17,7316,2717,732018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE18,2017,4818,202019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH17,5518,2918,292018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slapy TA17,9218,3518,352019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH18,3718,2718,372019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ústrašice TA17,2718,5118,512018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE18,2718,5618,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dvorce ATA18,6117,4118,612019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dvorce BTA18,6618,6518,662018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA17,8219,1419,142019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zhoř u Tábora TA19,1518,4119,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lom TA17,6519,2419,242018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Choustník TA19,4018,6719,402019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděčín TA19,7619,7819,782018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zhoř u Tábora TA20,1718,3320,172019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chrbonín TA20,1818,5020,182018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce BTA19,6720,2320,232019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drhovice TA20,4420,3920,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lom TA17,5120,9820,982019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chotěmice TA21,0617,2721,062019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smrkov TA18,7921,1721,172018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Včelnice JH21,9821,9521,982019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kozmice TA20,8223,8923,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želeč TA20,3225,9425,942018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kozmice TA40,0139,9840,012019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenná Lhota TANPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga