Ústrašice (koná se v Želči) 2018 - O pohár

Liga: THL
Místo: Ústrašice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Radek Bubník
Telefon:  608122782

Začátek rezervace: 18. 08. 2018 13:00
Konec rezervace: 18. 08. 2018 13:00
Začátek tipování:  18. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2018 00:00
Zadal: Mercer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ustrasice-9324.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT16,6016,6516,652018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,8616,0716,862018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stoklasná Lhota TA16,5216,9816,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zdislavice BN16,8317,0317,032018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH17,0117,0917,092018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chotěmice TA17,1216,6717,122018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ústrašice BTA17,1917,3617,362018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou PE16,9417,4417,442018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jaronice CB17,3117,5917,592018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Slapy TA17,4317,6317,632018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dobronice u Chýnova TA16,8417,6317,632018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Řepeč TA17,7617,4017,762018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Rybova Lhota TA17,8517,8417,852018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrýchov u Malšic TA17,7517,9017,902018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žirovnice PE17,9517,9317,952018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Drunče JH17,0817,9817,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chýnov TA18,1518,1418,152018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Český Rudolec JH18,2218,2118,222018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kozmice TA18,2417,8318,242018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,0818,5618,562018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Želeč TA18,5717,8718,572018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zhoř u Tábora TA18,8518,0918,852018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strmilov JH18,1619,2019,202018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tučapy ATA19,7919,2419,792018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Božejovice TA19,6819,9819,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nová Ves u Chýnova TA26,5026,7126,712018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Choustník TANPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže