Fotbalové hřiště 2017 - O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice

Liga: -
Místo: Valašská Bystřice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2017 13:00
Konec rezervace: 24. 06. 2017 13:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2017 00:00
Zadal: Martin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok na 2B ve všech kategoriích.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-valasska-bystrice-8868.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Radíkov ženyPRMagdaléna Hlavová
22Valašská Bystřice VeterániVSMartin
33Podolí VSAleš
44Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženy VSStanislav Gajdůšek
55Bystřička mužiVSJakub Zajíček
66Valašská Bystřice MužiVSMartin
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
88Vidče VSOldřich Knébl
99Drnovice ZLMartin Struška
1010Plesná OVMartin
1111Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1212Vidče VSOldřich Knébl
1313Slušovice ŽenyZLMonča
1414Plesná OVMartin
1515Drnovice ŽenyZLMartin Struška
1616Vidče VSOldřich Knébl
1717Slušovice MužiZLMonča
1818Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1919Loučka VSOndřej
2020Loučka MužiVSŠimon Sedlář
2121Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
2222Velká Lhota VSJosef Sabo
2323Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Mikulůvka MIKULŮVKA ŽENYVSMichal Krchňák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhradní Lhota KM--14,992016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS--15,142016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Bečva Dolní Bečva AVS--15,222016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staškov CA--15,712016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Podolí VS--15,802016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--16,502016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Bečva Dolní Bečva BVS--16,842016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Plesná OV--17,232016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá VS--17,522016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Police VS--18,762016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vidče VS--22,222016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/20 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2016/06/25 Valašská Bystřice - Hřiště TJ, O pohár starosty obce Valašská Bystřice, 2B
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga