Valašská Bystřice, hřiště 2018 - O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice

Liga: -
Místo: Valašská Bystřice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Křenek Petr
Telefon:  +420737983290

Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  22. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Martin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhvb.vesele.info/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž v požárním útoku družstev dle pravidel PS+vlastní úpravy

Nejlepší tým napříč všemi kategoriemi si odnese putovní pohár.

Ve všech kategoriích připraveny poháry+finanční odměna.

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-valasska-bystrice-9801.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Valašská Bystřice MužiVSMartin
22Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
33Podolí MužiVSAleš
44Valašská Bystřice ženyVSMartin
55Dolní Bečva ženyVSKristy
66Loukov ženyKMmarta
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bystřička MužiVSJakub Zajíček
1010Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Loučka VSJosef Kundrát
1313Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1414Veselá DVSJaroslav Škrobák
1515Vidče ženyVSOldřich Knébl
1616Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1717Mikulůvka VSMichal Pekárek
1818Vidče veterániVSOldřich Knébl
1919Staré Zubří  SDH Staré ZubříVSZdeněk Krpelík
2020Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
2121Vidče mužiVSOldřich Knébl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhradní Lhota KM--14,992016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS--15,142016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Bečva Dolní Bečva AVS--15,222016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staškov CA--15,712016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Podolí VS--15,802016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--16,502016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Bečva Dolní Bečva BVS--16,842016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Plesná OV--17,232016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá VS--17,522016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Police VS--18,762016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vidče VS--22,222016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/20 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2016/06/25 Valašská Bystřice - Hřiště TJ, O pohár starosty obce Valašská Bystřice, 2B
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga