Valašská Polanka 2020 - Pohárová soutěž

Liga: -
Místo: Valašská Polanka
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 08. 2020 14:00
Kontakt:   Rostislav Zrník
Telefon:  724178674

Začátek rezervace: 01. 08. 2020 14:00
Konec rezervace: 07. 08. 2020 14:00
Začátek tipování:  09. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2020 00:00
Zadal: Monika Mikušová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/hasicipolanka

Poznámka pořadatele

Zveme všechny na soutěž, Požární útok dle pravidel PS, do Valašské Polanky na hřiště TJ Sokol. Časomíra elektronická - sklopné terče. Povrh trati travnatý. Nářadí vlastní - hadice libovolné 2B + 4C. 

Startovné 200,-Kč. Startovní pořadí dle příjezdu. Ceny - pohár + peněžní odměna.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-valasska-polanka-11381.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,7214,8914,892013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Veselá VS15,0515,3815,382013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velké Karlovice VS15,8715,4615,872013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3214,8716,322013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,4315,5216,432013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pozděchov VS16,1916,4616,462013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Francova Lhota VS16,7515,4216,752013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lúky PU16,6117,0017,002013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štítná nad Vláří ZL16,6117,0017,002013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karolinka VS17,0817,5317,532013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Luboměř NJ17,6617,4817,662013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřejov AZL17,1318,2118,212013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Valašská Polanka VS18,8817,0818,882013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevšová ZL18,1120,0520,052013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Valašské Příkazy VS19,4220,4320,432013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov ZL20,2521,0121,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vsetín JasenkaVS25,2224,8825,222013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hovězí VS28,2817,1928,282013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Lideč VS30,8815,7630,882013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lešná VS42,1242,0442,122013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Bečva VSNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oznice VSNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poteč ZLNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bratřejov ZL18,4217,9018,422013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jarcová VS18,1918,5618,562013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lešná VS18,7519,0519,052013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hovězí VS19,5319,9119,912013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prštné ZL21,3718,6921,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Seninka VS22,4422,0822,442013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malenovice ZL22,4422,8622,862013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bystřička VS19,9024,6524,652013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vsetín JasenkaVS24,9823,3224,982013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mostište PU27,7422,1827,742013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vigantice VS28,2119,9328,212013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lačnov VS31,3032,7432,742013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Prlov VS49,4050,7050,702013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá VS57,5357,2057,532013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/10 Valašská Polanka, Pohárová soutěž Valašská Polanka
VHL
2013/06/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž Valašská Polanka
VHL
2013/06/09 Val. Polanka, Areál hřiště, SDH Valašská Polanka
-
2016/06/12 Valašská Polanka-fot. hřiště, 11. ročník pohárové soutěže
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2021/08/01 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga