Valašská Polanka-fot. hřiště 2016 - 11. ročník pohárové soutěže

Liga: -
Místo: Valašská Polanka
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 12. 06. 2016 13:00
Kontakt:   Jaromír Polanský
Telefon:  604 314 213

Začátek rezervace: 12. 06. 2016 13:00
Konec rezervace: 12. 06. 2016 13:00
Začátek tipování:  12. 06. 2016 00:00
Konec hlasování: 12. 06. 2016 00:00
Zadal: Tom Mladší

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasici-valasskapolanka.cz/soutez/tabulka.php

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-valasska-polanka-7884.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,7214,8914,892013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Veselá VS15,0515,3815,382013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velké Karlovice VS15,8715,4615,872013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3214,8716,322013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,4315,5216,432013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pozděchov VS16,1916,4616,462013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Francova Lhota VS16,7515,4216,752013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítná nad Vláří ZL16,6117,0017,002013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lúky PU16,6117,0017,002013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karolinka VS17,0817,5317,532013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Luboměř NJ17,6617,4817,662013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřejov AZL17,1318,2118,212013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Valašská Polanka VS18,8817,0818,882013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevšová ZL18,1120,0520,052013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Valašské Příkazy VS19,4220,4320,432013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov ZL20,2521,0121,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vsetín JasenkaVS25,2224,8825,222013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hovězí VS28,2817,1928,282013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Lideč VS30,8815,7630,882013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lešná VS42,1242,0442,122013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Bečva VSNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oznice VSNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poteč ZLNPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bratřejov ZL18,4217,9018,422013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jarcová VS18,1918,5618,562013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lešná VS18,7519,0519,052013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hovězí VS19,5319,9119,912013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prštné ZL21,3718,6921,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Seninka VS22,4422,0822,442013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malenovice ZL22,4422,8622,862013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bystřička VS19,9024,6524,652013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vsetín JasenkaVS24,9823,3224,982013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mostište PU27,7422,1827,742013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vigantice VS28,2119,9328,212013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lačnov VS31,3032,7432,742013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Prlov VS49,4050,7050,702013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá VS57,5357,2057,532013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/10 Valašská Polanka, Pohárová soutěž Valašská Polanka
VHL
2013/06/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž Valašská Polanka
VHL
2013/06/09 Val. Polanka, Areál hřiště, SDH Valašská Polanka
-
2016/06/12 Valašská Polanka-fot. hřiště, 11. ročník pohárové soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga