hřiště FK NOVA Vávrovice 2016 - 13. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B

Liga: -
Místo: Vávrovice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 03. 09. 2016 14:00
Kontakt:   Michaela Trojanová
Telefon:  721 134 903

Začátek rezervace: 21. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Michaela Trojanová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

13. kolo Moravskoslezského poháru v požárním utoku, muži 3B, ženy 2B

Místo konání: hřiště FK NOVA Vávrovice

Prezentace: 13:30 - 13:55

Nástup: 14:00

Startovné: 200 kč

Vše dle pravidel MSP


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vavrovice-8091.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPMichaela Trojanová
22Jeseník JEPavel Lučan
33Milostovice OPMartin Kavan
45Svoboda OPJakub Polomský
56Služovice OPJan Chrobák
67Chlebičov OPLenka
78Bolatice OPLenka
89Jamnice OPDominik
910Skrochovice OPHonza
1011Hněvošice OPDavid Zlotý
1112Kravaře OPMichael Suffner
1213Komárov OPradek šrom
1314Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
1415Neplachovice OPKlára Konečná
1516Oldřišov OPVít Ciminga
1620Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1721Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vávrovice OPMichaela Trojanová
22Milostovice OPMartin Kavan
33Služovice OPDušan Baránek
44Bolatice OPLenka
55Velké Hoštice OPKateřina Večerková
66Svoboda OPJakub Polomský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,4716,2716,472016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Svoboda OP16,6716,5316,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jamnice OP16,8916,4516,892016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bolatice OP17,0416,2817,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Neplachovice OP17,1516,9517,152016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Luboměř NJ17,1816,5417,182016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Komárovice VS16,7817,2117,212016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hněvošice OP17,2717,0217,272016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sádek OP17,1117,3317,332016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Služovice OP17,4717,1417,472016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlebičov OP18,1317,4218,132016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vávrovice OP18,3417,6418,342016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Milostovice OP18,4317,8018,432016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jeseník JE19,3019,4519,452016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrochovice OP19,4717,9419,472016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oldřišov OP19,4119,6119,612016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kravaře OP21,1220,8121,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/23 Vávrovice, OP, -, MSP Vávrovice
MSP
2009/09/05 Vávrovice, OP, MSP Vávrovice
MSP
2013/09/07 Vávrovice Fotbalové hřiště, MSP Vávrovice 2013
-
2014/09/06 Vávrovice, fotbalové hřiště, 12.kolo MSP - Vávrovice
-
2015/09/05 fotbalové hřiště Vávrovice, 14. kolo MSP v požárním sportu, muži 3B, ženy 2B
-
2016/09/03 hřiště FK NOVA Vávrovice, 13. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2016/09/03 Vávrovice, 13.kolo MSP
MSP
2017/06/17 Vávrovice hřiště FK NOVA, 4. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Moravská 647, 0.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga