Velichovky 2015 - 10. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 19. 09. 2015 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2015 23:59
Začátek tipování:  19. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-6146.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch PALeoš Panchártek
24Moravany PAMartin Valenta
35Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
46Hrobice PAjan pleskot
57Kosmonosy MBJan Klimo
68Havlovice TUAleš Hejna
79Roudnice HKZdeňka Klapková
810Velichovky NARadovan Bludský
911Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1012Obrubce MBJan Klimo
1113Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1214Myštěves HKJaromír Rosůlek
1315Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
1416Velký Třebešov NAPavel Ďuriš
1517Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
1618Libuň JCHana Jarolímková
1719Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1820Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
1921Urbanice GHKZdeněk Jandera
2022Dolní Měcholupy DubenecABMartínek z Dubence
2123Dubenec TUDominik Mikeš
2224Pšánky HKJakub Doskočil
2349Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
2450Bystřec AUOHonzin Matějka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libňatov TUTereza Térová
22Vitiněves JCŠárka
33Myštěves HKJaromír Rosůlek
44Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
55Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
66Roudnice HKZdeňka Klapková
77Libuň JCHana Jarolímková
88Letohrad - Kunčice UOVeronika Borůvková
99Obrubce MBLukáš Sobotka
1010Rokytno PAMichaela Knížková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,1716,7816,782016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC17,0916,7717,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,1916,2517,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO16,5417,4417,442016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO16,9017,4817,482016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rokytno PA17,2417,5817,582016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Roudnice HK17,5717,8017,802016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dlouhá Ves RK17,8717,0017,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO17,9816,7717,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Přím HK17,7018,4318,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK18,2019,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hrobice PA25,5921,7525,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dubenec TU19,8329,6829,682016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dolní Přím HKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga