Velichovky 2017 - 14. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 16. 09. 2017 12:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-8222.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stradouň UOSDH Stradouň
23Rokytno PAMichal Tydrych
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Čeperka NPAMichal Tydrych
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Červený Kostelec NATomáš Karásek
1920Srch SPALeoš Panchártek
2021Svinčany PAJaromír Rosůlek
2122Stéblová DPAPatrik Kučera
2223Slepotice PAJan Šejnoha
2324Jeníkovice HKMatěj Potůček
2430Srch JPALeoš Panchártek
2540Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2650Choltice PADavid čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Slepotice PAMichal Tydrych
77Čeperka PAMichal Tydrych
88Hrobice PAjan pleskot
99Stradouň UOSDH Stradouň
1010Hrobice PAMartínek z Dubence
1111Dubenec TUDominik Mikeš
1212Stéblová PAPatrik Kučera
1313Semtín ExplosiaPAMichaela Knížková
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Holice PAVeronika Janusová
1616Trnov RKdavid rohlena
1730Libuň JCLucie Samková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dlouhá Ves RK17,8717,0017,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO17,9816,7717,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Přím HK17,7018,4318,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Trnov RK18,2019,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hrobice PA25,5921,7525,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže