Velichovky 2018 - 8. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 14. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 19:30
Konec rezervace: 13. 07. 2018 23:59
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-9210.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
26Dubenec TUHonza Pajer
37Bystřec AUOHonza Pajer
48Roudnice HKHonza Pajer
59Zderaz ACRHonza Pajer
610Trnov RKHonza Pajer
711Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
812Myštěves HKHonza Pajer
913Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1014Moravany PAHonza Louža
1115Bohuslavice SUHonza Pajer
1216Velký Třebešov NAHonza Pajer
1317Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1418Bašnice JCHonza Pajer
1519Pšánky HKHonza Pajer
1620Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1721Záchlumí UOJan Divíšek
1822Košťálov SMTomáš Tulach
1923Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2024Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Letohrad - Červená UOadus
1111Hrobice PAjan pleskot
1212Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga