Velká n. Vel. - sportovní hala 2019 - VELICKÁ HALA

Liga: -
Místo: Velká nad Veličkou
Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 16. 03. 2019 09:00
Kontakt:   Pavel Lipár
Telefon:  +420607665134

Začátek rezervace: 11. 02. 2019 09:00
Konec rezervace: 10. 03. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 03. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 03. 2019 00:00
Zadal: Miroslav Lička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Štafeta s překážky

Stránky pořadatele:  https://drive.google.com/file/d/1-cykXpBkT_a_9ulO07j-qVBPNPmNpzh1/view

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ
VELKÁ NAD VELIČKOU

si Vás dovolují pozvat na 11. ročník soutěže mladých hasičů
„VELICKÁ HALA“

která se koná sobotu 16. března 2019 ve sportovní hale ve Velké nad Veličkou.
Program soutěže:
9:00 hod.- příjezd a prezentace soutěžních družstev
9:10 hod.- porada vedoucích kolektivů
9:20 hod.- nástup jednotek
9:30 hod.- zahájení plnění disciplín
Soutěž se koná v těchto disciplínách:
-štafeta požárních dvojic
-uzlová štafeta
-štafeta 4x40 m
Soutěž proběhne dle nových směrnic hry Plamen a s platnými dodatky a s úpravami uvedenými v
těchto propozicích.
Soutěží se v kategorii – mladší a starší.
Rada mládeže bude v průběhu soutěže kontrolovat členské průkazky. Všichni musí mít průkazky s
sebou. Družstvo nebude připuštěno na start bez členských průkazů a řádně vyplněné přihlášky na
soutěž dle pravidel Velké ceny MH okresu Hodonín.
Více na: http://www.oshhodonin.cz/dokumenty/mladez/
Organizační propozice:
- každé družstvo soutěží na vlastní nebezpečí
- družstvo se skládá z 5 členů (mohou soutěžit chlapci a dívky dohromady)
- náklady na stravování a cestovné si hradí každé družstvo ze svých prostředků
- občerstvení bude zajištěno v prostoru soutěže
- startovné za jedno družstvo činí 150,- Kč a bude hrazeno při prezentaci
- pořadatel neručí za ztrátu cenností
- družstva bez řádné halové obuvi nebudou připuštěna na start, platí i pro vedoucí, rozhodčí a doprovod
ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ DO 10. 03. 2019. DRUŽSTVA PŘIHLÁŠENÁ PO 10. 03. 209
NEBUDOU DO SOUTĚŽE PŘIPUŠTĚNA!!!
Materiálové zabezpečení:
- veškeré nářadí k provedení štafet zabezpečí SDH Velká nad Veličkou
První tři družstva v každé kategorii budou odměněna věcnými cenami.
Podrobnější informace a propozice na telefonu: 607665134

https://drive.google.com/file/d/1-cykXpBkT_a_9ulO07j-qVBPNPmNpzh1/view
Přihlašování na firesportu nebo na e-mail:PavelLipar@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velka-nad-velickou-10183.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Uhřice HOMiroslav Lička
22Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
33Petrov HOJana Trojancová
44Popov ZLAlois Kulíšek
55Vnorovy HOJakub Poštolka
66Ratíškovice HOTomáš Koplík
77Ježov HOMiroslav Lička
88Svatobořice HOMiroslav Lička
99Strážnice HOMiroslav Lička
1010Rohatec HOMiroslav Lička
1111Šardice HODarek Vindiš
1212Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
1313Žeravice HORadka Čechová
1414Hodonín HOMiroslav Lička
1515Vracov HOMiroslav Lička
1616Mistřín HOMiroslav Lička
1717Milotice HOMiroslav Lička
1818Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
1919Násedlovice HOMiroslav Lička
2020Hovorany HOIvana Hykšová
2121Čejč HOMiroslav Lička
2222Královo Pole BMMiroslav Lička
2323Kozojídky HOMiroslav Lička
2424Vacenovice HOMiroslav Lička
2525Těmice HOMiroslav Lička
2626Radějov HORadka Niko
2727Čejkovice HOMiroslav Lička
2828Tupesy UHMiroslav Lička
2929Moravská Nová Ves BVMiroslav Lička
3030Šarovy -SalašZLMiroslav Lička
3131Hroznová Lhota HOAdéla Pomajbíková
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
22Petrov HOJana Trojancová
33Ratíškovice HOTomáš Koplík
44Ježov HOMiroslav Lička
55Svatobořice HOMiroslav Lička
66Strážnice HOMiroslav Lička
77Rohatec HOMiroslav Lička
88Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
99Žeravice HORadka Čechová
1010Hodonín HOMiroslav Lička
1111Bzenec HOMiroslav Lička
1212Vracov HOMiroslav Lička
1313Mistřín HOMiroslav Lička
1414Milotice HOMiroslav Lička
1515Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
1616Hovorany HOIvana Hykšová
1717Kozojídky AHOMiroslav Lička
1818Kozojídky BHOMiroslav Lička
1919Těmice HOMiroslav Lička
2020Vacenovice HOMiroslav Lička
2121Radějov HORadka Niko
2222Tupesy UHMiroslav Lička
2323Šarovy -SalašZLMiroslav Lička


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skalica SchaefflerSI18,6218,6318,632018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohatec HO18,8918,9018,902018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mistřín BHO17,6418,9018,902018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Tvrdonice ABV18,4019,1619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mistřín AHO19,4718,9519,472018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vřesovice HO18,0819,9519,952018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Tupesy UH20,1620,0720,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrubá Vrbka HO19,4420,5620,562018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velká nad Veličkou HO20,5521,0121,012018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Skalice FM21,7220,5921,722018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ratíškovice HO22,5721,8422,572018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mistřín CHONPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lanžhot BVNPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeložnice HONPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skalice FM18,9318,5918,932015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká nad Veličkou HO19,0018,3119,002015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lipov HO18,0119,1019,102013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratíškovice HO18,1519,1419,142013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bojkovice UH19,3218,4819,322015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lipov HO19,1319,4619,462012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kuželov HO19,5418,6719,542015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuželov BHO19,6218,5019,622012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipov AHO19,2819,6719,672015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká nad Veličkou HO19,0219,9419,942016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ratíškovice HO19,6420,0220,022015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kuželov HO20,0919,6120,092014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kúty SE20,1720,1020,172013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kuželov HO20,1719,5920,172018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lipov HO19,5120,2320,232017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hovorany HO18,6520,3220,322017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hovorany HO20,1220,5020,502012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Blatnice pod Svatým Antonínkem HO20,6119,5320,612015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kuželov HO18,6420,6420,642016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Svatobořice HO20,7220,6620,722018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lipov AHO18,5520,7420,742014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lipov HO18,6821,0621,062018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatnice pod Svatým Antonínkem HO20,6321,0821,082016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Petrov BHO20,4921,2121,212013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ratíškovice HO21,2221,0621,222012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuželov BHO21,2220,2521,222018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hroznová Lhota HO21,5321,3121,532015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kuželov HO21,5719,0721,572012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká nad Veličkou HO21,5721,3021,572017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Senica nad Myjavou Firesport Family Senica ženy SE21,6620,9321,662018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuželov HO21,9720,9321,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mistřín HO22,0022,0622,062018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Velká nad Veličkou BZMHO21,8822,2122,212012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lipov BHO20,1422,2322,232014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velká nad Veličkou HO22,2821,3022,282012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kúty SE22,4021,0122,402012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dubňany HO22,4719,5522,472012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hovorany HO22,3522,5922,592015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hovorany HO18,2622,9822,982013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hovorany HO22,6923,3023,302018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Petrov HO23,5223,0723,522012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tupesy UH23,6523,3423,652017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hrubá Vrbka HO23,6923,1423,692013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ratíškovice HO19,5623,7923,792014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bratřejov ZL24,0419,1324,042017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrubá Vrbka HO23,9525,1325,132012/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tupesy UH25,2523,0725,252018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Svatobořice HO25,5123,1725,512016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hroznová Lhota HO27,0022,0227,002016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mistřín HO20,6528,2428,242016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bojkovice UH28,0128,6328,632014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hovorany HO29,4022,2629,402016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kúty SE29,5120,3929,512014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hroznová Lhota HO30,2630,6530,652013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lipov HO31,1430,1731,142016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Petrov HO22,6732,7432,742016/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hovorany AHO34,7233,9534,722014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hovorany BHO35,3835,7935,792014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vacenovice HO37,6036,7637,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mistřín HO37,6133,9937,612017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kuželov HO22,2438,6338,632013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hroznová Lhota HO40,0140,8440,842014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hroznová Lhota HO--NP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Svatobořice HO18,96-NP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lipov BHO19,60-NP2013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Blatnice pod Svatým Antonínkem HO29,84NPNP2014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Velká nad Veličkou HO18,7619,08MS2014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1998/08/22 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
1999/09/04 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2000/09/02 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2001/09/02 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2002/09/01 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2003/08/31 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2004/08/29 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2005/08/28 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2006/08/27 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2007/08/26 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2008/08/31 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2009/08/30 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2010/08/29 Velká nad Veličkou, HO,
GPHO
2011/08/28 Velká nad Veličkou,
GPHO
2012/08/26 Velká nad Veličkou,
GPHO
2013/09/01 Velká nad Vel., O putovní pohár starosty obce
GPHO
2014/08/31 Vel. nad Veličkou - náměstí, O putovní pohár starosty obce
GPHO
2015/03/21 Velická hala, sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2015/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce
GPHO
2016/08/28 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce
GPHO
2017/03/25 Sportovní hala Velká n/V, VELICKÁ HALA
-
2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce
GPHO
2018/03/10 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA
-
2018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce
GPHO
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/08/25 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce
GPHO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
Kdy Kde Liga