Velké Hamry 2019 - Hamrovský pohár

Liga: JL
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Telefon:  604 721 226

Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail.: zdeneknauc@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-10167.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
22Dobšín MBFilip Hájek
33Dubenec TUMartínek z Dubence
44Jirkov JNMíra Berka
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Dneboh MBLukáš Danda
77Olešnice SMLukáš Marek
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Kosmonosy MBJan Klimo
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Sychrov MBMichaela Kuntošová
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Veselá MBOlda Česák
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Mříčná SMsdhmricna
2020Frýdštejn JNMartin Bušek
2121Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2229Těpeře JNMAD Matthew
2330Krásná Ves MBJan Macoun
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBMartin Klimo
44Ploukonice SMEliška Bakešová
55Pěnčín JNMichaela Votočková
66Mříčná SMsdhmricna
77Košťálov SMLenka Poloprutská
88Sychrov BMBMichaela Kuntošová
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Jeřmanice LIIveta
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Zlatá Olešnice JNMichaela Votočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM18,5817,7718,582019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN18,4918,6018,602019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Katusice MB19,4118,9319,412019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov BMB19,1619,4919,492019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov AMB19,3120,3720,372019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mříčná SM20,7120,2920,712019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosmonosy MB19,6223,3123,312019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN21,6024,4724,472019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI26,2524,5926,252019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN28,8529,1329,132019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM24,0230,4530,452019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2020/05/09 Velké Hamry, PKL Velké Hamry
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga