Velké Hamry 2015 - Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 29. 08. 2015 20:00
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Telefon:  604721226

Začátek rezervace: 19. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 29. 08. 2015 00:00
Začátek tipování:  29. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Velké Hamry

0. ročník FNC Velké Hamry
Místo: Fotbalové hřiště Velké Hamry

http://fnc.firesport.eu/soutez-velke-hamry-6044.html

Rezervace:
http://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-6044.html


Start: zámková dlažba
Příběh: zámková dlažba
Základna: zámková dlažba
Dráha dopředu: tráva rovina

Prezentace od: 18:30
Nástup: 19:45
Start 1. družstva: 20:00


Časomíra: SDH Jeřmanice


Sponzoři Soutěže:


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-6044.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNJan Kühnel
23Jílové u Držkova JNMAD Matthew
35Tatobity SMTomáš Palič
47Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
59Karlinky LIPetr Augusta
611Krásná Ves MBJan Macoun
713Janův Důl LIDavid Beránek
815Hradčany LITomáš Najman
917Nová Ves LIPetr Augusta
1019Záskalí LIhasici Bezaskovice
1121Maršovice JNhasici150 Hynek
1223Smidary HKJaromír Rosůlek
1325Příchovice JNJan Kupka
1427Košťálov SMTomáš Tulach
1528Odolenovice mužiJNSDH Odolenovice
1629Veselá SMJaroslav Novotný
1731Sloup PZBaďa
1833Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1935Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
2037Malá Skála JNRadek Havelka
2139Jesenný SMPetr Hlůže
2241Bratříkov JNjan kiraly
2343Pěnčín JNMarek Mrkvička
2445Smržovka JNPetra Engelová
2547Bohdalovice JNLukáš Hujer
2649Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
23Karlinky LIPetr Augusta
34Příchovice ŽENYJNJan Kupka
45ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
56Těpeře JNMatěj Masný
67Příchovice DOROSTENKYJNJan Kupka
78Smržovka JNPetra Engelová
89Bohdalovice JNLukáš Hujer
910Rychnov u Jablonce nad Nisou JNRadka
1014Šumburk nad Desnou JNDominika
1115Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice JNDavid Beránek
24Krásná Ves MBJan Macoun
36Těpeře JNMatěj Masný
48Janův Důl LIDavid Beránek
510Hradčany LITomáš Najman
612Jeřmanice LIJan Kühnel
714Karlinky LIPetr Augusta
816ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
918Tatobity SMTomáš Palič
1020Nová Ves LIPetr Augusta
1122Mladá Boleslav I škodaMBnepřihlášen
1224Příšovice RomčaLIRomana Danišová
1326Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1428Příchovice JNJan Kupka
1530Rychnov u Jablonce nad Nisou JNRadka
1632Roztoky u Semil PS-12SMTomáš Zelenka
1734Odolenovice JNSDH Odolenovice
1836Smidary HKJaromír Rosůlek
1938Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
2040Sedlejovice LIJan Kühnel
2142Smržovka JNPetra Engelová
2244Smržovka mužiJNPetra Engelová
2346Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2448Lučany nad Nisou JNSDH Velké Hamry


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM18,5817,7718,582019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN18,4918,6018,602019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Katusice MB19,4118,9319,412019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov BMB19,1619,4919,492019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov AMB19,3120,3720,372019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mříčná SM20,7120,2920,712019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosmonosy MB19,6223,3123,312019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN21,6024,4724,472019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI26,2524,5926,252019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN28,8529,1329,132019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM24,0230,4530,452019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže