Velké Hamry 2016 - 2. kolo Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 06. 2016 21:30
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Telefon:  604721226

Začátek rezervace: 01. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 11. 06. 2016 00:00
Začátek tipování:  01. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 11. 06. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Velké Hamry

1. ročník FNC Velké Hamry
Místo: Fotbalové hřiště Velké Hamry

http://fnc.firesport.eu/soutez-velke-hamry-6044.html

Rezervace:
http://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-6044.html


Start: zámková dlažba
Příběh: zámková dlažba
Základna: zámková dlažba
Dráha dopředu: tráva rovina

Prezentace od: 20:00
Nástup: 21:15
Start 1. družstva: 21:30


Časomíra: SDH Jeřmanice


Sponzoři Soutěže:


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-7367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNJan Kühnel
23Pěnčín Muži - sportJNMarek Mrkvička
35Jeřmanice LIJan Kühnel
47Úmyslovice NBRadek
59Karlinky LIJan Kühnel
611Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
713Košťálov SMTomáš Tulach
815Maršovice JNhasici150 Hynek
917Janův Důl LIMartina Šámalová
1019Jeřmanice BLIJan Kühnel
1121Záskalí LIhasici Bezaskovice
1223Hradčany LITomáš Marvan
1325Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1427Smidary HKOndra Kolibík
1529Krásná Ves MBJan Macoun
1631Škodějov SMTomáš Zelenka
1733Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1837Frýdštejn JNvaclav matura
1939Šumburk nad Desnou JNDominika
2041Odolenovice JNmartin sidun
2143Jesenný SMPetr Hlůže
2245Příchovice JNPetra Černá
2347Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2449Odolenovice JNmartin sidun
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Chrastava LIRenata Šimíková
33Smidary HKHana Bačová
44Šumburk nad Desnou JNDominika
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Zlatá Olešnice JNPetra Černá
77Karlinky LIJan Kühnel
88Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
99Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1015Těpeře JNMatěj Masný
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Karlinky LIJan Kühnel
24Jeřmanice LIJan Kühnel
36Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
48Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
510Velké Hamry JNJan Kühnel
612Dalešice JNDavid Beránek
714Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
816Úmyslovice NBRadek
918Roztoky u Semil ps-12SMTomáš Zelenka
1020Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1122Jeřmanice BLIJan Kühnel
1224Smidary HKOndra Kolibík
1326Janův Důl LIHonza Mašek
1428Hradčany LITomáš Marvan
1530Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1632Příšovice LIladislav kosek
1734Frýdštejn JNvaclav matura
1836Odolenovice JNmartin sidun
1938Rozstání LIAleš Korda
2040Příchovice Muži JNPetra Černá
2142Nová Ves LIJaroslav Vobecký


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM18,5817,7718,582019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN18,4918,6018,602019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Katusice MB19,4118,9319,412019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov BMB19,1619,4919,492019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov AMB19,3120,3720,372019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mříčná SM20,7120,2920,712019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosmonosy MB19,6223,3123,312019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN21,6024,4724,472019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI26,2524,5926,252019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN28,8529,1329,132019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM24,0230,4530,452019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže