Velké Hamry 2018 - Hamrovský pohár

Liga: JL
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 06. 2018 14:30
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Telefon:  +420 604 721 226

Začátek rezervace: 11. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  11. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

e-mail.: zdeneknauc@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-9306.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
27Jílové u Držkova JNLukáš
38Košťálov SMTomáš Tulach
49Dobšín MBFilip Hájek
510Veselá MBOlda Česák
611Olešnice SMLukáš Marek
712Jirkov JNVladimír Novotný
813Sychrov MBMichal Kuntoš
914Podůlší BéčkoJCLoumis
1015Krásná Ves MBJan Macoun
1116Mříčná SMsdhmricna
1217Malá Skála JNRadek Havelka
1322Pšánky HKJakub Doskočil
1426Dneboh MBLukáš Danda
1527Pšánky HKJakub Doskočil
1628Tatobity SMMarek Bárta
1729Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1830Obrubce MBPepa Adam
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov "B"MBBarbora Křapková
22Smržovka JNJan Sajewicz
33Katusice MBDenisa Boháčková
44Kosmonosy MBJarča Kopelentová
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Sychrov "A"MBBarbora Křapková
88Jeřmanice LIKristýna Matějková
99Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1020Libuň JCHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad OrliceUO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže