Velké Hamry 2018 - FNC Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 09. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Velké Hamry
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2018 00:01
Začátek tipování:  09. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-9521.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Frýdštejn JNMartin Bušek
55Karlinky LIJaroslav Vobecký
66Odolenovice JNDominik Plhal
77Hradčany LITomáš Najman
88Pěnčín JNMAD Matthew
99Bystřice JCJan Košťák
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Příchovice JNJan Kupka
1212Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1313Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1414Desná I JNTomáš Palme
1515Roudný JNVáclav Brož
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Janův Důl LIHonza Mašek
1920Mělník BlataMEJosef Gipfl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
26Bechov MBMiloslav Tauchman
37Mělník BlataMEDominika Pecháčková
48Raspenava LILuboš Roušal
59Štrbice TPMichala Kadeřábková
610Břehy MBHana Prokurátová
712Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
22Smržovka ženyJNJan Sajewicz
33Bystřice JCJan Košťák
44Příchovice JNJan Kupka
55Hradčany LITomáš Najman
66Dalešice JNDavid Beránek
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1111Odolenovice JNDominik Plhal
1212Lučany nad Nisou JNTomáš Palme
1313Škodějov SMRoman Dolenský
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Smržovka JNJan Sajewicz
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Štrbice TPMichala Kadeřábková
1818Roudný JNVáclav Brož
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Chyjice JCDavid Hrdý
2121Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2222Mělník BlataMEJosef Gipfl
2323Desná I JNDavid Hejcman
2430Velké Hamry JNFNC


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Katusice MB16,5616,7716,772018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,8816,5616,882018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad OrliceUO17,3816,6717,382016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,5217,0817,522017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,4717,5317,532018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychrov AMB17,6017,4217,602018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM17,2217,7817,782017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,8017,7917,802016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8717,8717,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,2117,8917,892017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,9917,9517,992017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM17,9018,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM18,1818,0618,182016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,4718,2618,262017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN18,5418,4518,542016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN17,6418,6218,622018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,6717,8918,672016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,4118,7918,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratříkov JN18,5518,9218,922018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Huť JN19,1918,9919,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Borovice MB19,1919,1119,192017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB19,4218,9219,422018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benešov u Semil SM18,3219,7219,722016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN19,0019,8219,822017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,4021,2421,242017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB21,2518,5521,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smržovka JN22,1622,1622,162016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB22,3021,2222,302016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN18,4924,2924,292016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI22,5424,4324,432016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zlatá Olešnice JN25,0829,5729,572016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Semily I.SM29,9328,8529,932017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov MB28,9930,3330,332016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Huť JN30,7330,6130,732016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN29,9831,3931,392018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haratice JN31,4730,1831,472018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Příchovice JN33,4631,2033,462016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB52,2753,1653,162018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šumburk nad Desnou JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže