Velké Hamry 2018 - FNC Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 09. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Velké Hamry
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2018 00:01
Začátek tipování:  09. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-9521.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Frýdštejn JNMartin Bušek
55Karlinky LIJaroslav Vobecký
66Odolenovice JNDominik Plhal
77Hradčany LITomáš Najman
88Pěnčín JNMAD Matthew
99Bystřice JCJan Košťák
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Příchovice JNJan Kupka
1212Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1313Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1414Desná I JNTomáš Palme
1515Roudný JNVáclav Brož
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Janův Důl LIHonza Mašek
1920Mělník BlataMEJosef Gipfl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
26Bechov MBMiloslav Tauchman
37Mělník BlataMEDominika Pecháčková
48Raspenava LILuboš Roušal
59Štrbice TPMichala Kadeřábková
610Břehy MBHana Prokurátová
712Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
22Smržovka ženyJNJan Sajewicz
33Bystřice JCJan Košťák
44Příchovice JNJan Kupka
55Hradčany LITomáš Najman
66Dalešice JNDavid Beránek
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1111Odolenovice JNDominik Plhal
1212Lučany nad Nisou JNTomáš Palme
1313Škodějov SMRoman Dolenský
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Smržovka JNJan Sajewicz
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Štrbice TPMichala Kadeřábková
1818Roudný JNVáclav Brož
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Chyjice JCDavid Hrdý
2121Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2222Mělník BlataMEJosef Gipfl
2323Desná I JNDavid Hejcman
2430Velké Hamry JNFNC


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dneboh MB16,1716,3516,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,6416,7216,722017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,9316,8316,932016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,4617,1017,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krásná Ves MB16,6817,2217,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Podůlší BéčkoJC17,1517,4117,412018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jirkov JN17,4017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Obrubce MB17,6017,2417,602018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,0217,6017,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sychrov MB17,6517,5617,652018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,6617,5317,662016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobšín KameniceMB17,6817,6817,682017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8517,6917,692017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK17,3817,8317,832017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,6217,9117,912016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dobšín KameniceMB17,9617,7217,962016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,9218,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,9418,1718,172017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Smidary HK16,7118,3518,352017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Malá Skála JN18,2518,4718,472016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,4817,6418,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chářovice BN17,0518,5118,512017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Obrubce MB18,0018,5218,522017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,8118,3418,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mříčná SM18,8319,0019,002018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kopidlno JC18,4419,1019,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Košťálov SM18,8019,1419,142016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM19,3719,2619,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jílové u Držkova JN19,4619,1619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Veselá MB16,8119,4619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Příchovice JN19,9119,9419,942017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN17,7920,0120,012017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Podůlší BéčkoJC20,5219,9820,522016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Košťálov SM20,5319,2220,532017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK20,6220,1020,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov JN19,4021,4221,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jeřmanice LI22,1819,7722,182017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB22,5522,9822,982016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychrov MB21,8723,8123,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Příchovice JN23,8721,5323,872016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Benešov u Semil SM24,0318,6424,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrášťany LT24,4223,7624,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM27,2821,9527,282018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Smržovka JN26,9527,4727,472017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sychrov MB27,6827,3527,682016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dobšín KameniceMB28,6225,5628,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Malá Skála JN30,3029,2630,302018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mříčná SM18,9131,7131,712016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Semily I.SM32,2827,4132,282017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hamry JN34,2118,5534,212016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velké Hamry JN20,7134,7634,762018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lučany nad Nisou JN53,8225,8753,822017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Veselá MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kosmonosy MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Košťálov SMNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Podůlší BéčkoJCNP18,31NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krásná Ves MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Velké Hamry JN20,80NPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Malá Skála JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chyjice JCNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zlatá Olešnice JN16,77NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jílové u Držkova JN18,14NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pšánky HKNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Smržovka středJNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže