Velké Karlovice 2024 - O Valašský širák (2B)

Liga: -
Místo: Velké Karlovice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 07. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Lukáš Vojvodík
Telefon:  731475775

Začátek rezervace: 06. 06. 2024 10:00
Konec rezervace: 06. 07. 2024 10:00
Začátek tipování:  07. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2024 00:00
Zadal: Lukáš Vojvodík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

3. kolo Beskydské ligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-karlovice-14247.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Velké Karlovice VSMichal Drozd
22Krhová Ženy VSLukáš Voženílek
33Všemina ZLDzidza Dzidza
44Valašská Polanka Muži VSJiří Mikuš
55Vlčovice 35+NJPavel Kahánek
66Velké Karlovice muži BVSLukáš Vojvodík
77Karolinka Sklárny mužiVSMartin Krutílek
88Podhradní Lhota KMPavel Kahánek
99Rokytnice Ženy VSmartin kasik
1010Velké Karlovice veterániVSLukáš Vojvodík
1111Všemina ZLŠimon Chovanec
1212Karolinka Sklárny 35+VSMartin Krutílek
1313Vyšní Lhoty FMRadim Šostý
1415Prostřední Bečva AVSPavel Růčka
1516Podhradní Lhota 35KMZdeněk Žejdlik
1617Kunčice pod Ondřejníkem FMMichal Hanus
1718Frýdek mužiFMLukáš Vojvodík
1819Krhová Muži VSLukáš Voženílek
1920Bystré Janovice mužiFMLukáš Vojvodík
2021Mikulůvka ŽenyVSJiří Dančák
2122Vysoká PRMiroslav Žemla
2223Krhová 35+VSLukáš Voženílek
2324Dolní Bečva ŽenyVSDominik Babinec
2425Prostřední Bečva Muži BVSPavel Růčka
2526Bartovice ŽenyOVAndrea Škultetyová
2627Hájov MužiNJAndrea Škultetyová
2728Fryčovice FMFilip Gróf
2829Makov ženyCALukáš Vojvodík
2930Skalice ŽenyFMAdam Šalša
3031Hájov HAPPY, ženyNJAndrea Škultetyová
3132Skalice MužiFMAdam Šalša
3233Stanislavice mužiKAOndřej Římanek
3336Stanislavice ženyKAOndřej Římanek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zbora PU13,8313,9013,902023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbora BPU14,0714,2314,232014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hliník nad Váhom BY14,2514,3414,342015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Prchalov ANJ13,6214,3714,372014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prchalov BNJ14,4914,2814,492019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL14,5414,5214,542016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hoštiná PU14,3814,5514,552024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Prchalov BNJ14,0014,5814,582013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kunovice VS13,9514,5914,592013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Trojanovice NJ14,6114,5414,612017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lidečko VS14,6814,2814,682016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podvysoká CA14,6814,5514,682024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hliník nad Váhom BY14,1214,7514,752016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brumov BZL14,7713,9314,772013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Prchalov ANJ14,7814,3414,782023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS14,7813,9714,782013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lúky PU14,7814,8314,832016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Trojanovice NJ14,7714,8314,832018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prchalov NJ14,3714,8614,862022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lidečko VS14,8614,1814,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lešná VS14,8914,7314,892017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Babice VS14,7514,9014,902015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Francova Lhota VS14,9114,6814,912014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velká Lhota VS14,9214,6114,922022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Oprechtice FM14,9314,2714,932014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podhradní Lhota KM14,9814,4614,982022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Podhradní Lhota KM14,3415,0115,012019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Podhradní Lhota KM14,2315,0315,032017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysoké Pole ZL15,0414,5815,042015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prchalov BNJ15,0514,9215,052014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Brumov AZL13,8115,0715,072014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mikulůvka VS14,9315,0715,072017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Špičky PR15,1014,1115,102014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valašské Příkazy VS14,9915,1215,122018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malhotice PR15,1215,0615,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,1414,4815,142015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Velká Lhota VS15,1414,8315,142017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Všemina ZL14,5515,1515,152024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM15,1315,2115,212018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ratiboř VS15,2215,0215,222018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Podhradní Lhota KM15,2215,0715,222024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kunovice VS14,8115,2715,272014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Milotice nad Bečvou PR15,2814,7915,282013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lubno FM14,9915,2915,292019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lešná VS15,3415,2815,342022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mirošov ZL15,3814,8815,382015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Prchalov BNJ15,4115,0115,412023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  nerozlišeno -15,3915,4315,432014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Belarus ( Bělorusko ) Štiavnik-15,3915,4315,432014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mikulůvka VS15,4615,4115,462023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velká Lhota VS15,2315,4715,472023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Trojanovice NJ15,1715,5115,512014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Podolí VS15,5115,1315,512019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Podolí VS14,3215,5415,542017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pozděchov VS15,0815,5415,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Veselá VS15,5615,5215,562013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Podhradní Lhota KM15,1715,5715,572015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Podolí VS15,2115,5815,582016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dolný Hričov ZA15,2915,5915,592015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lešná VS15,2315,6515,652019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Podolí VS15,6714,9815,672018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Velké Karlovice VS14,9615,7015,702014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Podhradní Lhota KM15,7015,1815,702023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Malenovice FM15,7214,9115,722019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Prostřední Bečva VS15,7215,7215,722023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bratřejov AZL14,6115,7415,742013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Brumov BZL15,7914,3215,792014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Loučka VS15,8215,4515,822024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velké Karlovice VS15,8315,3315,832017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bylnice ZL15,7915,8715,872018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Podhradní Lhota KM15,8914,6415,892016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Rychlov KM15,9015,9015,902014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mirošov ZL15,9215,8215,922013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Valašské Příkazy VS15,9315,3915,932019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Podhradní Lhota KM15,6515,9815,982014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Valašská Polanka VS15,3816,0116,012024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Staškov CA14,9516,0316,032014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Karolinka Sklárny VS15,7016,0416,042015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Prchalov ANJ16,0414,1616,042013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bobrovček LM15,9816,0816,082013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Babice VS16,1314,7416,132013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bratřejov ZL14,8816,1316,132016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Lešná BVS15,7116,2016,202015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Mikulůvka VS14,9716,2316,232018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Karolinka VS16,0616,2516,252013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Krhová VS15,7416,2616,262024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pozděchov VS15,1116,3916,392013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Velké Karlovice VS16,4215,5616,422023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Bečva VS16,2716,4316,432019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zbora BPU16,3016,4716,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Hliník nad Váhom BY16,3816,5216,522018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Veselá VS16,5215,8016,522016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lešná AVS16,1216,5616,562015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Loučka VS16,4616,6016,602022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Podvysoká CA16,6216,2816,622016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Mikulůvka VS16,3416,6316,632016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Velké Karlovice VS16,7516,6916,752016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lešná VS14,9116,7616,762023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Makov CA16,9416,1416,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Velké Karlovice VS15,0816,9516,952013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Milotice nad Bečvou PR17,0416,4917,042013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Milotice nad Bečvou PR17,2917,2217,292016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučka AVS17,0617,4917,492024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR17,7116,0917,712014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučka AVS17,7617,1717,762022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Komárovice VS17,2217,8317,832015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS17,5817,9717,972016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL17,5818,0918,092014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice UH18,1617,9518,162022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rokytnice VS17,6318,2618,262024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Karlovice VS17,6918,2618,262014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřejov ZL18,4418,6718,672013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loukov KM18,6418,6918,692019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jarcová VS18,2818,7318,732014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vigantice VS18,8818,8618,882014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jarcová VS18,8818,6218,882013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM18,9118,4518,912022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dubková PU19,1718,9819,172014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hutisko VS18,5519,1819,182014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Komárovice VS19,0619,2819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Karlovice VS19,5018,6319,502013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Komárovice VS17,5419,5419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trojanovice NJ19,1119,6019,602019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loučka BVS19,6219,6419,642024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velká Lhota VS19,2619,6819,682019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Bečva VS19,7319,8019,802022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hovězí VS19,6619,8119,812013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Komárovice VS19,9219,7619,922016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Bečva VS18,4019,9519,952014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bystřička VS19,9819,1619,982013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rokytnice dorkyVS20,0119,9720,012023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Lešná VS20,0519,3320,052017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytnice VS20,0619,0920,062023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loučka VS19,8620,2620,262019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loukov KM20,3220,6020,602018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vysoké Pole ZL17,9320,6620,662016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Choryně VS20,7620,1320,762018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Choryně VS21,1721,0321,172019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Bečva VS21,3220,8021,322023/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lešná VS20,4921,3321,332014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vítonice KM21,4120,8621,412024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hošťálková VS21,9220,5521,922024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mikulůvka VS21,9721,7421,972024/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mikulůvka VS18,5522,0722,072014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lešná VS22,0122,1822,182015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kunovice VS21,5122,5622,562014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lešná VS22,6819,2122,682013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Prlov VS23,2419,0323,242013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hovězí VS24,6123,2624,612014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Bečva VS25,3418,8425,342019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Loukov KM25,3026,1926,192017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lidečko VS19,5929,2229,222016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zděchov VS27,9833,5833,582013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loučka BVS35,4737,6037,602022/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Komárovice VS44,2343,7043,702018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dolní Bečva VS47,8047,3447,802013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vigantice VSNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velké Karlovice VSNPNPNP2015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Špičky PRNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olšovec PRNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velká Lhota VSNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/03 Velké Karlovice, O pohár obce Velké Karlovice
VHL
2012/07/14 Velké Karlovice, O Valašský širák
-
2013/06/02 Velké Kralovice, hřiště, O Putovní pohár obce
-
2013/06/02 Velké Kralovice, O putovní pohár obce Velké Karlovice, 14. ročník
VHL
2013/07/14 Velké Karlovice -Tísňavy HZ, O Valašský širák
-
2014/06/01 V.Karlovice -Hřiště, O put.pohár obce V.Karlovice
VHL
2014/07/11 Velké Karlovice, TFA Železný hasič Velkých Karlovic
-
2014/07/13 Velké Karlovice, O VALAŠSKÝ ŠIRÁK
-
2015/06/07 Velké Karlovice, 17. ročník - O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE
VHL
2015/07/10 Velké Karlovice, noční TFA Železný hasič Velkých Karlovic
-
2015/07/12 Velké Karlovice, O VALAŠSKÝ ŠIRÁK
-
2016/03/06 Velké Karlovice, Zimní železný hasič Velkých Karlovic
-
2016/06/05 Velké Karlovice, 18.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B
VHL
2016/07/08 Velké Karlovice, Noční TFA železný hasič Velkých Karlovic
-
2016/07/10 Velké Karlovice, Tisňavy, O Valašsky širák, 2B
-
2016/09/11 Velké Karlovice, TFA Sůkenická
-
2017/03/12 V. Karlovice, Skiareál Razula, Zimní železný hasič Velkých Karlovic
-
2017/05/28 Velké Karlovice, 19.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B
VHL
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2018/06/03 Velké Karlovice, 20.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B
VHL
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2019/06/02 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B
VHL
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2021/07/04 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák
-
2022/05/29 Velké Karlovice, O pohár starosty obce (2B)
VHL
2023/05/28 Velké Karlovice, O pohár starosty obce
VHL
2023/07/09 Velké Karlovice- Tisňavy, O Valašský širák na 2B
-
2024/05/26 Velké Karlovice, O pohár
VHL
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga