Velký Třebešov 2013 - Východočeská hasičská liga

Liga: VČHL
Místo: Velký Třebešov
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 18. 05. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 05. 2013 10:00
Začátek tipování:  18. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2013 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sportovní areál "U Vagonu"gps: N 50°23´29.297" E 16°00´23.388"

Soutěž bude probíhat dle platných směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel VČHL pro rok 2013 (viz.: www.vchl.com)

 

· Finanční odměna pro prvních pět družstev v obou kategoriích v celkové výši 10.000,- Kč.

 

· Poháry pro první tři týmy v každé kategorii + věcné ceny minimálně do desátého místa.

 

· Vyhlášení nejrychlejšího proudaře a proudařky dne (plaketa+ finanční odměna).

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-trebesov-2013-05-18-3350.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves mužiHKMilan Novotný
22Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
33Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
44Trnov JirkaRKJiří Hrdinka
55Mladějov JCHonza Pajer
66Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
77Roudnice HKPatrik Novák
88Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
99Střezetice HKRadovan Bludský
1010Havlovice TUAleš Hejna
1111Letohrad - Kunčice "B"UOHonza Pajer
1212Velký Třebešov NAHonza Pajer
1313Dolní Přím JirkaHKJiří Hrdinka
1414Velichovky NARadovan Bludský
1515Horní Radechová ,,A"NAPavel Ďuriš
1616Bystřec CUOŠtěpán Hrdina
1717Rokytno PAZbyněk Richter
1818Letohrad - Orlice UOMartin Valda
1919Podůlší Podůlší - BéčkoJCJiří Adamec
2020Červený Kostelec NATomáš Karásek
2121Semechnice RKLukáš Žid
2222Lhota za Červeným Kostelcem NAPavel
2323Bošín UOFerda
2440Pšánky BHKVáclav Zubr
2542Čeperka "N"PAMichal Tydrych
2643Bašnice MužiJCMilan Novotný
2744Pšánky AHKVáclav Zubr
2845Libuň JCHonza Pajer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKOlíf Pánková
22Vitiněves JCJitka Heršálková
33Letohrad - Orlice UOMartin Valda
44Roudnice HKPatrik Novák
55Dolní Přím JirkaHKJiří Hrdinka
66Letohrad - Kunčice UOMartin Valda
720Libňatov TUVeronika Borůvková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,3516,1616,352018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,7616,7916,792013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,8916,7916,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO16,9116,7516,912013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO17,0216,8617,022015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,5817,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO17,2016,9717,202017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC17,2317,2117,232015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,6217,2517,252019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Červená UO17,0917,2917,292018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,4317,2517,432016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libňatov TU17,1217,4717,472015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Přím HK17,4117,5517,552017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nepomuky UO17,5616,7617,562018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC17,3117,6517,652018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK17,6117,6817,682015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Přím HK17,6617,7117,712018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO17,5517,7317,732017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK17,5417,7717,772015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC17,9217,8217,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice UO17,2118,0718,072015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC18,1217,4118,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vitiněves JC18,2117,6418,212015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Holice PA17,6518,2118,212018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,3418,5118,512019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO18,5517,7818,552014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice UO18,6118,5818,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice UO18,0818,6318,632014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO18,6918,4818,692019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC17,8618,8218,822017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Přím HK18,6318,8618,862014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU18,9217,5318,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK17,0718,9318,932016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrobice PA17,7218,9418,942017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Přím HK18,9718,7318,972016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrobice PA17,2419,0419,042018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myštěves HK19,1818,6319,182013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nepomuky UO19,0619,2019,202015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Roudnice HK19,2218,0919,222017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libňatov TU19,4918,2919,492013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Holice PA19,7119,9319,932017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jablonec nad Jizerou SM18,6119,9819,982015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jeníkovice HK20,0118,8020,012014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Trnov RK19,3120,2120,212014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Roudnice HK19,2720,3520,352016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myštěves HK20,5118,0020,512014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bohuslavice NA19,7920,5120,512018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dlouhá Ves RK19,7620,6320,632018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Trnov RK19,8120,7820,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dlouhá Ves RK21,0421,0321,042016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libňatov TU22,1218,3922,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Roudnice HK22,4019,7622,402015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Červená UO17,7023,6923,692019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vitiněves JC21,8023,8923,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rokytno PA24,8319,8724,832016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Vitiněves JC18,4824,8424,842014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Přím HK25,0019,1225,002013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Smidary HK25,5524,6425,552016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Myštěves HK25,6516,6925,652017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trnov RK26,2025,6426,202018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velký Třebešov NA25,3926,6626,662014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Velký Třebešov NA26,8425,6426,842016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK18,8527,6327,632017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO29,6425,6929,642018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Velký Třebešov NANPNPNP2015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dlouhá Ves RK18,37NPNP2019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/18 Velký Třebešov, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/05/18 Velký Třebešov,, 1.kolo VČHL
VČHL
2015/05/24 Velký Třebešov, 1.kolo VČHL
VČHL
2016/05/22 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2017/05/21 Velký Třebešov, 40.ročník soutěže
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže