Velký Třebešov, 2014 - 1.kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velký Třebešov
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 18. 05. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2014 23:59
Začátek tipování:  18. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-trebesov-2014-05-18-4451.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podůlší BéčkoJCJan Strnad
22Pšánky BHKTomáš Zubr
33Čeperka NPALeoš Kříž
44Rokytno PAZbyněk Richter
55Bašnice JCMilan Novotný
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
89Havlovice TUAleš Hejna
910Roudnice HKPatrik Novák
1011Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1112Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
1213Libuň JCHana Jarolímková
1314Velký Třebešov NAHonza Pajer
1415Myštěves HKJaromír Rosůlek
1516Červený Kostelec NATomáš Karásek
1618Pšánky AHKTomáš Zubr
1719Bystřec AUOHonzin Matějka
1820Hrobice PAjan pleskot
1921Horní Radechová ANAHonza Pajer
2022Kopidlno JCDaniel Habich
2123Trnov RKLukáš Žid
2225Bříšťany JCRadovan Bludský
2326Bystřec BUOHonzin Matějka
2427Tuř JCMiroslav Řehák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velký Třebešov NAHonza Pajer
22Jeníkovice HKLucie Samková
33Libuň JCHana Jarolímková
44Roudnice HKPatrik Novák
55Myštěves HKVeronika Borůvková
66Letohrad - Kunčice UOMartin Valda
77Dolní Přím HKSimona Pavlíková
88Vitiněves JCJitka Heršálková
99Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
1015Libňatov TUPavel Borůvka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,3516,1616,352018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,7616,7916,792013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,8916,7916,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO16,9116,7516,912013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO17,0216,8617,022015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,2016,9717,202017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,2317,2117,232015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Červená UO17,0917,2917,292018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nepomuky UO17,4317,2517,432016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libňatov TU17,1217,4717,472015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Přím HK17,4117,5517,552017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nepomuky UO17,5616,7617,562018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC17,3117,6517,652018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Přím HK17,6117,6817,682015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Přím HK17,6617,7117,712018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO17,5517,7317,732017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK17,5417,7717,772015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC17,9217,8217,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice UO17,2118,0718,072015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC18,1217,4118,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Holice PA17,6518,2118,212018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JC18,2117,6418,212015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO18,5517,7818,552014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice UO18,6118,5818,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice UO18,0818,6318,632014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,8618,8218,822017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Přím HK18,6318,8618,862014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libňatov TU18,9217,5318,922014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK17,0718,9318,932016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrobice PA17,7218,9418,942017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Přím HK18,9718,7318,972016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrobice PA17,2419,0419,042018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK19,1818,6319,182013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO19,0619,2019,202015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Roudnice HK19,2218,0919,222017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libňatov TU19,4918,2919,492013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Holice PA19,7119,9319,932017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jablonec nad Jizerou SM18,6119,9819,982015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeníkovice HK20,0118,8020,012014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Trnov RK19,3120,2120,212014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK19,2720,3520,352016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK20,5118,0020,512014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bohuslavice NA19,7920,5120,512018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RK19,7620,6320,632018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK19,8120,7820,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dlouhá Ves RK21,0421,0321,042016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libňatov TU22,1218,3922,122016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HK22,4019,7622,402015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vitiněves JC21,8023,8923,892016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rokytno PA24,8319,8724,832016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vitiněves JC18,4824,8424,842014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Přím HK25,0019,1225,002013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Smidary HK25,5524,6425,552016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK25,6516,6925,652017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Trnov RK26,2025,6426,202018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Velký Třebešov NA25,3926,6626,662014/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Velký Třebešov NA26,8425,6426,842016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dlouhá Ves RK18,8527,6327,632017/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Letohrad - Orlice UO29,6425,6929,642018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Velký Třebešov NANPNPNP2015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/18 Velký Třebešov, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/05/18 Velký Třebešov,, 1.kolo VČHL
VČHL
2015/05/24 Velký Třebešov, 1.kolo VČHL
VČHL
2016/05/22 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2017/05/21 Velký Třebešov, 40.ročník soutěže
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga