Velký Týnec THC 2015 - Velký Týnec THC

Liga: -
Místo: Velký Týnec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 08. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 08. 2015 18:00
Konec rezervace: 15. 08. 2015 13:00
Začátek tipování:  15. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2015 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-tynec-6968.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Holice OLMartin Kučera
24Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
35Nová Dědina OLEva Dušková
46Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
57Ješov OLLukáš Pluháček
68Újezd OLMartin Novotný
79Lošov OLJiří
810Klokočí PRJosef H
918Nenakonice OLJiří Tomecek
1020Lesnice SUl Zdeněk Trendl
1121Svésedlice OLSDH Svésedlice
1225Pavlov vyběrSUAdam Laštůvka
1326Břevenec OLLukáš Kyselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Ješov OLLukáš Pluháček
33Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
44Svésedlice OLSDH Svésedlice
55Nová Dědina OLEva Dušková
66Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
77Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
88Drahlov OLMichaela Psotová
99Klokočí PRJosef H
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Lesnice SUl Zdeněk Trendl
1212Kožušany OLKlára Koňariková
1313Loučany OLDagmar Bartoňková
1414Hlubočky OLGabriela Krejčí
1515Újezd OLMartin Novotný
1616Nenakonice OLJiří Tomecek
1717Blatec OLEva Sahligerová
1818Medlov OLMagdalena Břeňová
1919Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/15 Velký Týnec THC, Velký Týnec THC
-
2016/08/20 Velký Týnec TFC, Velký Týnec TFC
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga