Velký Týnec TFC 2016 - Velký Týnec TFC

Liga: -
Místo: Velký Týnec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 13:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-tynec-7745.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velký Týnec OLAnna Majerova
22Ješov OLLukáš Pluháček
33Měrotín OLIvo Hél
44Újezd OLPetr Petr
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Svésedlice OLSDH Svésedlice
88Šumvald OLBoB Kobylka
99Grygov OLEliška Vávrová
1010Hlubočky OLGabriela Krejčí
1111Babice OLJosef H
1212Nenakonice OLFrantišek Buršík
1313Klokočí PRJosef H
1414Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1515Babice volná poziceOLJosef H
1616Břevenec čřOLJosef H
1717Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velký Týnec OLAnna Majerova
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Újezd OLPetr Petr
44Klokočí PRKateřina Gajdošíková
55Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
66Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
77Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
88Dolní Studénky SUMichal Bureš
99Svésedlice OLSDH Svésedlice
1010Medlov OLMagdalena Břeňová
1111Grygov OLEliška Vávrová
1212Ješov OLLukáš Pluháček
1313Hlubočky OLGabriela Krejčí
1414Nenakonice OLFrantišek Buršík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/15 Velký Týnec THC, Velký Týnec THC
-
2016/08/20 Velký Týnec TFC, Velký Týnec TFC
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga