Vémyslice 2013 - Noční memoriál

Liga: -
Místo: Vémyslice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 17. 08. 2013 20:30
Kontakt:   Tomáš Kerndl
Telefon:  723 627 895

Začátek rezervace: 20. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2013 20:30
Začátek tipování:  17. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2013 00:00
Zadal: Tomáš Kerndl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Vémyslice Vás srdečně zve na

 

 

IV. ročník Memoriálu Antonína Bodanského

 

 

Kdy: 17. 8. 2013         příjezd a prezence družstev - do 20:30

                              zahájení kategorie žen - 21:00

                              mužská kategorie startuje po vyhlášení žen

 

Kde: Hasičská dráha u koupaliště, Vémyslice – travnatý povrch, náběh asfalt. Základna i dráha budou osvětlené v rámci zachování bezpečnosti soutěže.

 

Kategorie: Muži 3B, ženy 2B

 Pravidla: Dle EXTRALIGY ČR v PÚ dostupné z http://www.extraliga-pu.cz/pravidla

 Povoleny hadice B65 a C42, bez použití přetlakového ventilu, sklopné terče.

 Rezervace pořadí:firesport.cz, tomas.kerndl@gmail.com, mob.: 723 627 895

 Startovné:200 Kč

 Výhry muži:       1. místo: pohár, 1000 Kč, věcné ceny

                  2. místo: pohár, 500 Kč, věcné ceny

                  3. místo: pohár, 200 Kč, věcné ceny

                  4. – 10. místo: věcné ceny

 

 

Výhry ženy: 1. místo: pohár, věcné ceny

                                  2. místo: pohár, věcné ceny

                                  3. místo: pohár, věcné ceny

                      4. místo: věcné ceny

                      5. místo: věcné ceny  

                Bohaté občerstvení zajištěno. SDH Vémyslice se těší na Vaši účast.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vemyslice-2013-08-17-4142.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vémyslice ZNTomáš Kerndl
22Myslibořice TRRoman Benda
35Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
46Trstěnice ZNJiří Vacek
57Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
68Hornice TRTomáš Kerndl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jezeřany-Maršovice ZN17,1117,1217,122017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jezeřany-Maršovice ZN17,2317,2617,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mikulovice ZN17,1717,3417,342017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mikulovice ZN--17,492018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR17,3417,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dobřínsko ZN17,5916,8517,592017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chvalovice ZN17,8817,6717,882017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR--17,892013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jezeřany-Maršovice ZN--17,912014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jezeřany-Maršovice ZN17,9217,9717,972015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trstěnice ZN--18,032008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobřínsko ZN--18,072018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Černín ZN18,1017,8718,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Černín ZN17,8018,1718,172015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hodějice VY17,4018,2418,242017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Police TR17,5518,2518,252015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dobřínsko ZN18,2318,2618,262015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Černín ZN17,1318,2618,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dobřínsko ZN--18,322014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Únanov ZN--18,392013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Únanov ZN18,5718,1118,572015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trstěnice ZN--18,692014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jezeřany-Maršovice BZN--18,772014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Únanov ZN--18,802014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Police TR--18,812014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Police TR--18,882013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mikulovice ZN18,9018,3418,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jezeřany-Maršovice ZN--18,922011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jezeřany-Maršovice ZN--18,922009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chvalovice ZN--18,952013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mikulovice ZN18,5918,9918,992016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Starý Lískovec Sport BM--19,012009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chvalovice ZN--19,102010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hodonice ZN--19,112014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chvalovice ZN--19,172018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vémyslice ZN--19,172013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chvalovice ZN--19,212011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vémyslice ZN--19,212011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mokrá BO17,8819,2319,232017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chvalovice ZN--19,302012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jezeřany-Maršovice ZN--19,312013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Police TR--19,312012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vémyslice ZN--19,312012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Únanov ZN--19,322012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mikulovice ZN--19,332014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jevišovice ZN19,0019,3919,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dobřínsko ZN19,0719,4119,412016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Božice ZN--19,482014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chvalovice ZN--19,592014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chvalovice ZN--19,612009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dobřínsko ZN--19,702013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Police TR16,9219,7419,742017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Černín ZN--19,782018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vémyslice ZN--19,872010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jezeřany-Maršovice ZN--19,882012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trstěnice ZN--19,912009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Vémyslice ZN19,9317,1919,932015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Loděnice ZN--19,992008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dobřínsko ZN--20,002011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hostěradice ZN--20,012010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chvalovice BZN--20,022011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jevišovice ZN19,7020,0420,042016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Oponešice TR--20,062012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Újezd ZN19,0320,0720,072017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Výrovice ZN--20,082011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vémyslice ZN--20,102009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Vémyslice ZN--20,172014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Loděnice ZN20,1919,2520,192015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dobřínsko BZN--20,202013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Výrovice ZN--20,202009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dobřínsko ZN--20,232012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Vedrovice ZN20,3519,9220,352016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Výrovice ZN--20,362008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Výrovice ZN20,3918,6720,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Trstěnice ZN--20,392013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Rešice ZN20,4019,2920,402017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Vítonice ZN--20,502012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Loděnice ZN--20,502009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Police TR--20,522018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hostěradice ZN--20,532011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Blížkovice ZN--20,552014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lesná ZN--20,602018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Rešice ZN20,5020,6220,622016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Vedrovice ZN--20,662013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vítonice ZN--20,702011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Loděnice ZN--20,732010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dobřínsko ZN--20,782010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chvalovice ZN20,7820,5720,782015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Hodonice ZN--20,992011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Únanov ZN--21,182011/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hostěradice ZN--21,222013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chvalovice ZN--21,242008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Božice ZN--21,262013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Hostěradice ZN21,3120,0421,312016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Vedrovice ZN--21,342012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Hodonice ZN--21,422012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jevišovice ZN--21,432014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vedrovice ZN20,5721,4421,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dobřínsko SPORTZN--21,492009/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vítonice ZN--21,492010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Vémyslice, O pohár starosty obce Vémyslice
ZNL
2009/06/20 Vémyslice, O pohár starosty obce Vémyslice
ZNL
2010/06/26 Vémyslice, O pohár starosty obce Vémyslice
ZNL
2011/06/11 Vémyslice, O pohár starosty obce, ZN liga
ZNL
2012/06/09 Vémyslice, O pohár starosty obce, ZN liga
ZNL
2013/06/08 Vémyslice, O pohár starosty obce, ZN liga
ZNL
2013/08/17 Vémyslice, Noční memoriál
-
2014/06/15 Vémyslice, O pohár starosty obce Vémyslice, ZN liga
ZNL
2015/06/20 Vémyslice, u koupaliště, O pohár starosty obce, 4. kolo ligy
ZNL
2016/06/04 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 2.kolo ZNL
ZNL
2017/06/24 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 4. kolo ZNL
ZNL
2018/08/12 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga