Vesec pod Kozákovem 2014 - PKL Vesec

Liga: PKL
Místo: Vesec
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 07. 2014 22:00
Kontakt:   Josef Židů
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 11. 07. 2014 22:00
Začátek tipování:  11. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2014 00:00
Zadal: Josef Židů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Vesec
pořádá: 
7. kolo Podkozákovské ligy
které se koná
v pátek 11. července 2014 od 22:00 hod.
v sportovním arealu u koupalistě ve Vesci
Startovné: 150 Kč za jedno soutěžní družstvo.
Disciplína: Požární útok mužů a žen. (dle pravidel PKL)
změna:1 jdou ženy

Program soutěže:
20:30 – 21:40 příjezd a prezentace družstev
21:40 – 21:50 nástup soutěžních družstev a slavnostní zahájení soutěže
22:00 start prvního družstva

Občerstvení zajištěno po celou dobu konání soutěže.

Na Vaši účast se těší hasiči SDH Vesec

Popis tratě:

START: Tráva

NÁBĚH: travnatý,mírně svažený

ZÁKLADNA: beton

TRAŤ: měkká travnatá.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vesec-2014-07-11-4478.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vesec SMJan Kühnel
22Březová LIPetra Mocová
33Bozkov Muži ASMkarel Čermák
43Tatobity SMJosef Židů
54Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
65Ploukonice SMMiroslav Roubíček
76Maršovice MužiJNKarel Bukvic
87Malá Skála JNRadek Havelka
98Koberovy JNMarkéta Fajxová
109Jirkov MužiJNKarel Bukvic
1110Kosmonosy MBVáclav Repš
1211Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
1312Košťálov muziSMTomáš Tulach
1413Podůlší JCMartin Berger
1514Jeřmanice LIPodkozákovská liga
1615Obrubce MBVáclav Repš
1716Tuř JCTomaš Vích
1817Dolní Měcholupy karlinkyABLukáš Pokorný
1918Hradčany LITomáš Najman
2019Jablonec nad Jizerou mSMLukáš Němec
2120Veselá SMJaroslav Novotný
2221Bukovina, Turnov  SMPavel Štěpán
2322Roudný muži JNRoman Kalousek
2423Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2524Lestkov SMMartin Bretschneider
2626Myštěves HKVeronika Borůvková
2728Dolní Měcholupy karlinky dorostABLukáš Pokorný
2830Doubrava MBJosef Židů
2931Příšovice MužiLIRomana Danišová
3032Veselá ženySMJaroslav Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCHana Jarolímková
22Bozkov SMkarel Čermák
33Březová LIPetra Mocová
44Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
55Ploukonice SMMiroslav Roubíček
66Košťálov SMTomáš Tulach
77Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
88Koberovy JNMarkéta Fajxová
99Jeřmanice ALIVeronika Kaprálková
1010Podmoklice SMLenka Farská
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Veselá SMJan Kühnel
1313Karlinky LIJan Kühnel
1415Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
1516Krásná Ves MBVeronika Kneblová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže