Vesec p. Kozákovem 2016 - 4. kolo Vesec pod Kozákovem

Liga: FNC
Místo: Vesec
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 01. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Josef Židů
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 01. 07. 2016 00:00
Začátek tipování:  21. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vesec-7369.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úmyslovice NBRadek
22Krásná Ves MBJan Macoun
33Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
44Tatobity SMTomáš Palič
55Smidary HKJan Kühnel
66Jílové u Držkova JNMAD Matthew
77Karlinky LIJan Kühnel
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Velké Hamry JNMAD Matthew
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Odolenovice JNmartin sidun
1414Maršovice JNhasici150 Hynek
1515Březová LIBlanka Černá
1616Malá Skála JNNikol Vavřichová
1717Nová Ves LIJaroslav Vobecký
1818Pěnčín JNMarek Mrkvička
1919Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
2020Pěnčín LIPetr Augusta
2121Janův Důl LIDavid Beránek
2222Frýdštejn JNvaclav matura
2323Příchovice JNJan Kupka
2425Koberovy JNTomáš Mašek
2526Dolní Sytová SMJiří Buchar
2627Cetenov LIPetr Kováč
2728Škodějov SMRoman Dolenský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
22Podmoklice ŽenySMŠárka Buriánková
33Raspenava LIJan Kühnel
44Kosořice MBMartina Hrušková
55Těpeře JNIveta
66Košťálov SMTomáš Tulach
77Březová LIPetra Mocová
88Karlinky LIJan Kühnel
99Pěnčín ŽenyLIPetr Augusta
1010Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1111Koberovy JNTomáš Mašek
1212Radimovice LIAnna
1313Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1414Smidary HKEliška Rosůlková
1515Jeřmanice LIJan Kühnel
1616Ploukonice SMRadek Vytina
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Smidary HKJan Kühnel
22Vesec SMJan Kühnel
33Loučky SMJan Kühnel
44Karlinky LIJan Kühnel
55Sukorady JCMichal
66Dalešice JNDavid Beránek
77Úmyslovice NBRadek
88Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
99Kosořice MBMartina Hrušková
1010Odolenovice JNSDH Odolenovice
1111Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Jeřmanice BLIJan Kühnel
1414Jeřmanice LIJan Kühnel
1515Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
1616Hradčany LITomáš Najman
1717Janův Důl LIDavid Beránek
1818Pěnčín LIPetr Augusta
1919Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2020Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
2121Příchovice JNJan Kupka
2222Pěnčín ŽenyLIPetr Augusta
2323Pilínkov, Liberec XXIV LIPetr Augusta
2424Rozstání LIAleš Korda
2525Příšovice LIladislav kosek
2626Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2727Pěnčín JNMarek Mrkvička
2828Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
2929Koberovy JNTomáš Mašek
3030Dolní Sytová SMJiří Buchar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga