Víska 2014 - Vísecké dvanáctky 2014

Liga: -
Místo: Víska
Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
Kdy: 06. 09. 2014 08:00
Kontakt:   Helena Davidová
Telefon:  603718662

Začátek rezervace: 01. 05. 2014 08:00
Konec rezervace: 01. 09. 2014 08:00
Začátek tipování:  01. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2014 00:00
Zadal: Helena Davidová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-viska.webnode.cz

Poznámka pořadatele

Start povolen pouze družstvům s neupravenou PS 12 (příp. PS 8).

Kategorie: muži, ženy, žáci, přípravka

dle SHS (Plamen)

startovné: 250,-/družstvo (mládež 200,-/družstvo)

přihlášky a informace: sdhviska@email.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-viska-2014-09-06-4898.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Klokočov mladšíHBHelena Davidová
22Klokočov staršíHBHelena Davidová
33Chotěboř HBHelena Davidová
44Víska HBHelena Davidová
55Jeřišno HBHelena Davidová
66Chlístov HBHelena Davidová
77Ostružno HBHelena Davidová
88Nová Ves u Chotěboře HBHelena Davidová
99Maleč HBHelena Davidová
1010Klouzovy HBHelena Davidová
1111Bezděkov HBHelena Davidová
1212Sloupno HBHelena Davidová
1313Březhrad AHKHelena Davidová
1414Březhrad BHKHelena Davidová
1515Šmolovy AHBHelena Davidová
1616Šmolovy BHBHelena Davidová
1717Sobíňov HBHelena Davidová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěboř HBHelena Davidová
22Víska HBHelena Davidová
33Nová Ves u Chotěboře HBHelena Davidová
44Maleč HBHelena Davidová
55Bezděkov HBHelena Davidová
66Březhrad HKHelena Davidová
77Šmolovy HBHelena Davidová
88Sobíňov HBHelena Davidová
Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřišno HBHelena Davidová
22Chotěboř HBHelena Davidová
33Uhelná Příbram HBHelena Davidová
44Malčín AHBHelena Davidová
55Malčín BHBHelena Davidová
66Maleč AHBHelena Davidová
77Maleč BHBHelena Davidová
88Šmolovy HBHelena Davidová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěboř AHBHelena Davidová
22Chotěboř BHBHelena Davidová
33Víska HBHelena Davidová
44Jeřišno HBHelena Davidová
55Uhelná Příbram HBHelena Davidová
66Maleč HBHelena Davidová
77Malčín HBHelena Davidová
88Bezděkov HBHelena Davidová
99Víska BHBHelena Davidová
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malčín HBHelena Davidová
22Sobíňov HBHelena Davidová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Víska, Vísecké dvanáctky 2014
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/12 Markvartovice areál za hřištěm, Noční soutěž zařazená do NHHL
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/14 Pozděchov, 45. Ročník O Pohár přátelství
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž - zrušeno!!!
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga