Vladislav, cvičiště 2014 - Soutěž MH v požárním útoku

Liga: -
Místo: Vladislav
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 08. 05. 2014 09:00
Kontakt:   SDH Vladislav
Telefon:  724188704

Začátek rezervace: 23. 04. 2014 13:40
Konec rezervace: 08. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  23. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2014 00:00
Zadal: Jan Havlena

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Vladislav

Pořádá

ve čtvrtek 8.května 2014

Soutěž mladých

hasičů

v požárním útoku

 

příjezd do 9:00 hod.

začátek 9:00hod.

startovné 150,-kč

místo konání-cvičiště ve Vladislavi pod mostem směr Číměř

 

soutěž je zařazena do okresní ligy mladých hasičů okresu Třebíč v požárním útoku ,soutěží se dle pravidel hry PLAMEN a statusu okresní ligy MH okresu Třebíč

 

 

případné dotazy na tel.724 188 704

 

upozornění:vzhledem k uzavírce silnice silnice I/23 Třebíč Vladislav je do Vladislavi možný příjezd od Číměře,Hostákova,Smrku a Náměště nad Oslavou


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vladislav-2014-05-08-5326.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vladislav mladšíTRJan Havlena
22Vladislav staršíTRJan Havlena
33Hrotovice staršíTRPavel Veselý
44Domamil mladšíTRJaroslav Bajer
55Markvartice mladší ATRJan Havlena
66Domamil staršíTRJaroslav Bajer
77Rudíkov mladšíTRJan Havlena
88Markvartice mladší BTRJan Havlena
99Pyšel mladšíTRJan Havlena
1010Studnice staršíTRJan Havlena
1111Rudíkov staršíTRJan Havlena
1212Přibyslavice mladší ATRJan Havlena
1313Pyšel přípravkaTRJan Havlena
1414Stařeč mladšíTRJan Havlena
1515Přibyslavice mladší BTRJan Havlena
1616Štěměchy mladší ATRJan Havlena
1717Stařeč staršíTRJan Havlena
1818Šebkovice mladšíTRJan Havlena
1919Štěměchy mladší BTRJan Havlena
2020Hvězdoňovice mladšíTRJan Havlena
2121Kněžice mladšíTRJan Havlena
2222Štěměchy staršíTRJan Havlena
2323Dukovany mladšíTRJan Havlena
2424Hvězdoňovice staršíTRJan Havlena
2525Příštpo staršíTRJan Havlena
2626Výčapy mladší ATRJan Havlena
2727Jaroměřice nad Rokytnou StaršíTRMilan Urbánek
2828Blatnice staršíTRJan Havlena
2929Kamenička mladšíJIJan Havlena
3030Jaroměřice nad Rokytnou MladšíTRMilan Urbánek
3131Výčapy mladší BTRJan Havlena
3232Čechočovice mladšíTRJan Havlena
3333Hodov staršíTRJan Havlena
3434Výčapy staršíTRJan Havlena
3535Čechočovice staršíTRJan Havlena
3636Myslibořice mladšíTRRoman Benda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI16,8616,5216,862014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice ATR17,5017,0317,032013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Výčapy TR17,6617,5617,662014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kněžice TR17,3617,6717,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Příštpo TR17,8317,9017,902014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,9617,962013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR18,0117,4318,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sedlatice MJI17,4118,0718,072014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR18,0817,7018,082013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Myslibořice TR18,1718,2718,272013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9318,3218,322014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Petrovice BTR18,2318,3818,382014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Myslibořice TR18,2918,4118,412014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Litovany TR18,4417,8118,442014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radonín TR18,4618,0718,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlum TR18,3818,5718,572014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sokolí TR17,7218,6118,612013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bačice TR18,2118,7218,722014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravské Budějovice TR18,7818,0818,782014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lipník TR18,9418,9318,942013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Výčapy ATR19,0218,2719,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Petrovice TR19,0318,2819,032013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nárameč TR18,0919,1119,112013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vladislav TR19,1619,1319,162013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kněžice TR19,4019,2019,402013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stařeč TR19,5018,4919,502014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vladislav TR19,6319,4719,632014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hodov TR20,2720,0820,272013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR20,5117,3220,512014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Litovany TR20,7520,8420,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenná TR20,9120,6320,912013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jasenice TR18,23210,5621,052013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Příložany TR22,4121,8422,412013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sokolí TR24,0222,1824,022014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bačice TR37,1534,3337,152013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lipník TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žižkovo Pole HBNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nárameč TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stařeč TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kostníky TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenná TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dolní Smrčné JINPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnava TRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Kojatín,
-
2013/05/01 Vladislav, cvičiště Kojatín, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2013/09/14 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2014/05/08 Vladislav, cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku
-
2014/08/17 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2015/05/08 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2015/08/16 Vladislav, Pohár SDH Vladislav
TRL
2016/05/15 Vladislav - cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/21 Větřkovice - sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2019/06/21 Stadion TJ Sokol Pohled, Noční soutěž,2B + soutěž o nejrychlejší nabrání.
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2019/06/22 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
2019/06/22 Újezd,fotbalové hřiště, O Putovní knihu starosty obce Újezd, 2B
-
2019/06/22 Ostrava - Plesná, Memoriál Jaroslava Antoše - 2B
-
2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga