Vladislav - cvičiště 2016 - Soutěž mladých hasičů v požárním útoku

Liga: -
Místo: Vladislav
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 05. 2016 09:00
Kontakt:   Jan Havlena
Telefon:  724188704

Začátek rezervace: 22. 04. 2016 11:10
Konec rezervace: 14. 05. 2016 18:00
Začátek tipování:  22. 04. 2016 20:00
Konec hlasování: 15. 05. 2016 00:00
Zadal: Jan Havlena

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Vladislav

Pořádá

 

v neděli 15.května

 

Soutěž mladých

hasičů

v požárním útoku

 

příjezd do 9:00 hod.

začátek 9:00hod.

startovné 150,-kč

místo konání-cvičiště Vladislav(za mostem směr Číměř vlevo)

 

soutěž je zařazena do okresní ligy mladých hasičů okresu Třebíč v požárním útoku ,soutěží se dle pravidel hry PLAMEN a statusu okresní ligy MH okresu Třebíč

 

rezervace na: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-vladislav-7680.html

 

 

 

případné dotazy na tel.724 188 704


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vladislav-7680.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vladislav mladší ATRJan Havlena
22Vladislav mladší BTRJan Havlena
33Výčapy TRVít Svoboda
44Markvartice mladší ATRJan Havlena
55Hrotovice staršíTRPavel Veselý
66Vaneč Pyšel mladšíTRJan Havlena
77Markvartice mladší BTRJan Havlena
88Domamil staršíTRJaroslav Bajer
99Vaneč Pyšel staršíTRJan Havlena
1010Výčapy TRVít Svoboda
1111Dolní Měcholupy ABEva Slámová
1212Číměř staršíTRJan Havlena
1313Rudíkov Starší TRLenka Hanáková
1414Předín mladšíTRStanda Augustin
1515Výčapy TRVít Svoboda
1616Číměř mladšíTRJan Havlena
1717Předín starší ATRStanda Augustin
1818Rudíkov Mladší TRLenka Hanáková
1919Přibyslavice mladší ATRJan Havlena
2020Předín starší BTRStanda Augustin
2121Vladislav staršíTRJan Havlena
2222Přibyslavice mladší BTRJan Havlena
2323Blatnice TRVita
2424Budišov Mihoukovice mladšíTRJan Havlena
2525Přibyslavice staršíTRJan Havlena
2626Kněžice mladšíTRJan Havlena
2727Štěměchy mladšíTRJan Havlena
2828Čechočovice mladšíTRJan Havlena
2929Budkov staršíTRJan Havlena
3030Kněžice staršíTRJan Havlena
3131Štěměchy starší ATRJan Havlena
3232Čechočovice staršíTRJan Havlena
3333Stařeč staršíTRJiří Bartík
3434Štěměchy starší BTRJan Havlena
3535Čechtín mladší TRJan Havlena
3636Heraltice Starší ATRJaromir Hroch
3737Kojetice mlTRMartina Lorencová
3838Čechtín starší TRJan Havlena
3939Heraltice Starší BTRJaromir Hroch
4040Kojetice stTRMartina Lorencová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radonín TR17,6817,6417,682014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR17,7618,1418,142013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR18,1516,8318,152014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR18,2217,7318,222013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrovice TR17,6918,2618,262013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslibořice TR18,2018,2718,272014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladoňovice TR18,5918,0718,592014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy TR18,1118,7218,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR18,5418,9418,942014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenná TR18,7119,1419,142014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrotovice TR19,2619,1119,262014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stařeč TR19,5819,7619,762014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kamenná TR20,2219,9120,222013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nárameč TR18,5120,5020,502014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mladoňovice TR19,3920,5220,522013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bačice TR18,8321,7121,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Častohostice TR24,0823,4124,082013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jakubov u Moravských Budějovic TR24,8625,0725,072014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lipník TR31,3629,8831,362014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lipník TR19,0039,3838,392013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rudíkov TR37,9339,4939,492013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslibořice TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nárameč TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Kojatín,
-
2013/05/01 Vladislav, cvičiště Kojatín, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2013/09/14 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2014/05/08 Vladislav, cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku
-
2014/08/17 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2015/05/08 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2015/08/16 Vladislav, Pohár SDH Vladislav
TRL
2016/05/15 Vladislav - cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga