Vladislav, cvičiště 2017 - Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ

Liga: -
Místo: Vladislav
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 05. 2017 09:00
Kontakt:   Jan Havlena
Telefon:  724188704

Začátek rezervace: 14. 04. 2017 08:45
Konec rezervace: 06. 05. 2017 15:00
Začátek tipování:  07. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 07. 05. 2017 00:00
Zadal: Jan Havlena

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Vladislav

Pořádá

 

v neděli 7.května

 

Soutěž mladých

hasičů

v požárním útoku

 

příjezd do 9:00 hod.

začátek 9:00hod.

startovné 150,-kč

místo konání-cvičiště Vladislav(za mostem směr Číměř vlevo)

 

soutěž je zařazena do okresní ligy mladých hasičů okresu Třebíč v požárním útoku ,soutěží se dle pravidel hry PLAMEN a statusu okresní ligy MH okresu Třebíč

 

rezervace na: FIRE SPORT

 

 

případné dotazy na tel.724 188 704


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vladislav-8664.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vladislav mladšíTRJan Havlena
22Vladislav staršíTRJan Havlena
33Vaneč Pyšel,mladšíTRJan Havlena
44Číměř mladšíTRJan Havlena
55Předín mladší TRJan Havlena
66Vaneč Pyšel,staršíTRJan Havlena
77Číměř staršíTRJan Havlena
88Předín staršíTRJan Havlena
99Markvartice mladšíTRRadek Procházka
1010Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1111Kojetice TRMartina Lorencová
1212Stařeč staršíTRJiří Bartík
1313Markvartice staršíTRRadek Procházka
1414Kojetice TRMartina Lorencová
1515Výčapy TRVít Svoboda
1616Rudíkov staršíTRLenka Hanáková
1717Heraltice staršíTRJaromir Hroch
1818Výčapy TRVít Svoboda
1919Rudíkov mladšíTRLenka Hanáková
2020Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2121Výčapy TRVít Svoboda
2222Hrotovice TRPavel Veselý
2323Čechočovice mladšíTRKvěta Roupcová
2424Výčapy TRVít Svoboda
2525Štěměchy mladší TRJan Havlena
2626Čechočovice staršíTRKvěta Roupcová
2727Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJan Havlena
2828Štěměchy mladší BTRJan Havlena
2930Čechtín mladšíTRJan Havlena
3031Štěměchy staršíTRJan Havlena
3133Čechtín staršíTRJan Havlena


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radonín TR17,6817,6417,682014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR17,7618,1418,142013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR18,1516,8318,152014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR18,2217,7318,222013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrovice TR17,6918,2618,262013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslibořice TR18,2018,2718,272014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mladoňovice TR18,5918,0718,592014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy TR18,1118,7218,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR18,5418,9418,942014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenná TR18,7119,1419,142014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrotovice TR19,2619,1119,262014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stařeč TR19,5819,7619,762014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kamenná TR20,2219,9120,222013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nárameč TR18,5120,5020,502014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mladoňovice TR19,3920,5220,522013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bačice TR18,8321,7121,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Častohostice TR24,0823,4124,082013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jakubov u Moravských Budějovic TR24,8625,0725,072014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lipník TR31,3629,8831,362014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lipník TR19,0039,3838,392013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rudíkov TR37,9339,4939,492013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslibořice TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nárameč TRNPNPNP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Kojatín,
-
2013/05/01 Vladislav, cvičiště Kojatín, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2013/09/14 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2014/05/08 Vladislav, cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku
-
2014/08/17 Kojatín, Pohár SDH Vladislav
TRL
2015/05/08 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2015/08/16 Vladislav, Pohár SDH Vladislav
TRL
2016/05/15 Vladislav - cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga