Vranovice 2019 - O pohár starostky obce

Liga: ZČHL
Místo: Vranovice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 25. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Strnad Stanislav
Telefon:  724900907

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 25. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-10007.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PBHonza Adamec
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Příšov PSJitka Racková
77Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Úněšov PSMiloslav Pytlik
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Mokrouše PJSDH Mokrouše
1616Štítary DOMiroslav Žáček
1717Novosedly STBohuslav Chval
1818Robčice PJRadek Růt
1919Stýskaly PSVáclav Švíka
2020Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2121Útušice PJZdeněk Dědek
2222Želčany PJVáclav Kasl
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2424Hrabice PTRadoslav Myslík
2528* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
78Štítary DODenis Balounová
89Chotíkov PSMonča
910Želčany PJVáclav Kasl
1020Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6816,4216,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žebnice PS16,8616,8916,892019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9516,7816,952021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drahňovice BN16,6917,2717,272021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 APJ16,8017,2817,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Novosedly ST17,3016,8117,302019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,3217,3517,352021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS17,3517,2117,352019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Únětice 1911 APJ17,1817,4917,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žebnice PS16,9517,5217,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranovice PB17,5317,4317,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS16,8817,5617,562019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hlubyně PB17,4517,6817,682021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezdědovice ST17,6817,6217,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrást PB16,7117,7217,722019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ17,8316,6817,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Kamenice DO16,9817,8517,852019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ17,8717,9217,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dehtín KT17,9917,6017,992019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vranovice PB17,7818,0718,072019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Starosedlský Hrádek PB18,3217,5318,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dehtín KT18,3318,1818,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mochtín KT18,0718,3418,342019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vranovice APB18,3617,5718,362021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS18,4218,3918,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chotíkov PS18,2018,4618,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Horní Kamenice DO18,5218,1318,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Lukavice PJ18,3018,5318,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Únětice 1911 BPJ18,6618,6118,662019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJ18,1818,6818,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Robčice PJ18,7818,3818,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štichovice PS17,9018,8518,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,3518,9418,942019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bolkov PJ18,9618,7318,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mokrouše PJ18,9918,4818,992019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Úněšov PS18,9919,2619,262019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mokrouše PJ18,1219,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štichovice PS17,3819,6019,602019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Úněšov PS19,1819,8419,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahorčice ST19,9619,8519,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Útušice PJ18,6220,0220,022019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hrabice PT18,3320,8520,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mochtín KT21,2817,9021,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Oprechtice FM22,6522,2822,652019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zahorčice ST25,9320,3325,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Starosedlský Hrádek PBNP17,70NP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chrást PBNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Štítary DONPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stýskaly PSNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Útušice PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Štítary DO17,59NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bolkov PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2020/08/16 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2021/06/05 Vranovice - hasičské cvičiště, O pohár starostky obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice
ZČHL
2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
Kdy Kde Liga