Vranovice 2019 - O pohár starostky obce

Liga: ZČHL
Místo: Vranovice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 25. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Strnad Stanislav
Telefon:  724900907

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 25. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-10007.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PBHonza Adamec
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Příšov PSJitka Racková
77Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Úněšov PSMiloslav Pytlik
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Mokrouše PJSDH Mokrouše
1616Štítary DOMiroslav Žáček
1717Novosedly STBohuslav Chval
1818Robčice PJRadek Růt
1919Stýskaly PSVáclav Švíka
2020Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2121Útušice PJZdeněk Dědek
2222Želčany PJVáclav Kasl
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2424Hrabice PTRadoslav Myslík
2528* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
78Štítary DODenis Balounová
89Chotíkov PSMonča
910Želčany PJVáclav Kasl
1020Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlčany PB--14,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jesenice PB--14,932019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vranovice PB--15,252019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nahoruby BN--15,252019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vranovice PB--15,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Starosedlský Hrádek PB--15,372019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nalžovice PB--15,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB--15,642019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kotenčice PB--15,642019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nalžovice PB--15,732019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Březnice PB--15,862019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zalužany PB--15,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záborná Lhota PB--16,002019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Buková PB--16,012019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Věšín PB--16,012019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Suchodol PB--16,172019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svaté Pole PB--16,282019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svaté Pole PB--16,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Suchodol PB--16,392019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Voltýřov PB--16,462019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chrást PB--16,672019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Věšín PB--16,702019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zalužany PB--16,812019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Měcholupy AB--16,932019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Broumy BE--17,152019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Broumy BE--17,152019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Voltýřov PB--17,262019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chrást PB--17,622019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Skalice PB--17,752019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nahoruby BN--18,292019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Skalice PB--18,362019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kotenčice PB--21,532019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Starosedlský Hrádek PB--23,312019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Buková PB--23,792019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radíč PB--24,602019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jesenice PB--NP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlčany PB--NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Záborná Lhota PB--NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Březnice PB--NP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PB16,6917,0317,032019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS17,4817,5017,502019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Líchovy PB--17,572019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO16,7117,6817,682019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vranovice PB--18,012019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štichovice PS18,0717,9518,072019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dehtín KT17,9818,0918,092019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Skalice PB--18,142019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ18,1717,7118,172019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradec PJ18,0318,2218,222019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Úněšov PS18,2718,2818,282019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lužná RA--18,362019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Broumy BE--18,452019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želčany PJ18,4917,9218,492019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubyně PB18,5517,9318,552019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--18,592019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB--18,622019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlubyně PB--18,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Poděvousy DO18,6518,7318,732019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poděvousy DO17,5518,7818,782019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štichovice PS18,9618,8318,962019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lužná RA--19,422019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Broumy BE--19,592019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 PJ19,6718,5419,672019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Lukavice PJ19,9619,8219,962019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlubyně PB--20,362019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štítary DO18,3120,4420,442019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Suchodol PB--20,642019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Lukavice PJ21,2918,8421,292019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dehtín KT21,3221,1021,322019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chotíkov PS21,4721,1621,472019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záborná Lhota PB--21,872019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Malé Přílepy BE--21,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Skalice PB--23,512019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zalužany PB--24,062019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Líchovy PB--26,062019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Únětice 1911 PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vranovice PBNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotíkov PSNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Zahořany BN--NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malé Přílepy BE--NP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga