Hřiště Vranovice 2019 - O pohár SDH Vranovice

Liga: BL
Místo: Vranovice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 14. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Stanislav Strnad
Telefon:  724 900 907

Začátek rezervace: 01. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 13. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00
Zadal: Karel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-10386.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
22Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
33Záborná Lhota PBKamil Vondrák
44Buková PBPavel Fiřt
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Broumy ženyBEKarel
99Jesenice PBMichal
1010Radíč MužiPBLáďa
1111Skalice ženyPBSDH Skalice
1212Nahoruby BNJaromír
1313Zalužany ženyPBMíra Peterka
1414Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1515Lužná RATereza Říhová
1616Svaté Pole Veteran 35+PBJosef Pecka
1717Hlubyně ženyPBAnna Novotná
1818Věšín PBSDH Věšín
1919Broumy mužiBEKarel
2020Kotenčice PBRadek Troch
2121Sedlčany PBJarous Janský
2222Zalužany PBMíra Peterka
2323Skalice MužiPBRadek Sobotka
2424Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2525Voltuš mužiPBStanda Strnad
2626Březnice mužiPBJan hofman
2727Suchodol MuziPBJiri Benak
2829Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3039Záborná Lhota ženyPBKlára Pecková
3140Líchovy Fialky, ženy PBJakub Čermák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6816,4216,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žebnice PS16,8616,8916,892019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ16,8017,2817,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Novosedly ST17,3016,8117,302019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevřeň PS17,3517,2117,352019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ17,1817,4917,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žebnice PS16,9517,5217,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vranovice PB17,5317,4317,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevřeň PS16,8817,5617,562019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bezdědovice ST17,6817,6217,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrást PB16,7117,7217,722019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,8316,6817,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Kamenice DO16,9817,8517,852019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ17,8717,9217,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dehtín KT17,9917,6017,992019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vranovice PB17,7818,0718,072019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Starosedlský Hrádek PB18,3217,5318,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dehtín KT18,3318,1818,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mochtín KT18,0718,3418,342019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chotíkov PS18,4218,3918,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS18,2018,4618,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Kamenice DO18,5218,1318,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Lukavice PJ18,3018,5318,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ18,6618,6118,662019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Štěnovický Borek PJ18,1818,6818,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,7818,3818,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Štichovice PS17,9018,8518,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Želčany PJ18,3518,9418,942019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bolkov PJ18,9618,7318,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mokrouše PJ18,9918,4818,992019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Úněšov PS18,9919,2619,262019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mokrouše PJ18,1219,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Štichovice PS17,3819,6019,602019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Úněšov PS19,1819,8419,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zahorčice ST19,9619,8519,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Útušice PJ18,6220,0220,022019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hrabice PT18,3320,8520,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mochtín KT21,2817,9021,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Oprechtice FM22,6522,2822,652019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahorčice ST25,9320,3325,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bolkov PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Starosedlský Hrádek PBNP17,70NP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chrást PBNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štítary DONPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stýskaly PSNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Útušice PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štítary DO17,59NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže