Vranovice - hasičské cvičiště 2021 - O pohár starostky obce

Liga: -
Místo: Vranovice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 05. 06. 2021 13:00
Kontakt:   Stanislav Strnad
Telefon:  +420724900907

Začátek rezervace: 17. 05. 2021 12:00
Konec rezervace: 05. 06. 2021 12:00
Začátek tipování:  05. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 05. 06. 2021 00:00
Zadal: Standa Strnad

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

V rámci testování nové časomíry pro Brdskou ligu proběhne nácvik požárního útoku s dodržením aktuálního hygienicko-epidemikého režimu. Momentálně by měl platit rozvolňovací balíček 4. Pro případnou kontrolu policií nebo hygienou musí mít všichni potvrzení o negativním testu, popř. potvrzení o prodělané nemoci COVID19 nebo o prodělaném očkování. Osoby blíže než 2 m od sebe musí použít respirátor. Při vlastním útoku respirátor mít nemusíte v souladu s pravidly pro venkovní sportování. Pořadatel může akci zrušit/posunout termín s ohledem na aktuální covid situaci. Chápeme, že některé týmy budou mít problém dát dohromady 7 lidí i vzhledeme k epidemii, takže pořadatel nebude omezovat počet zapůjčených členů týmu, akorát zapůjčený člen musí běžet v dresu svého mateřského týmu.

Základní kolo proběhne jedna dráha na 2B a druhá na 3B, pak play-off na 2B dle pravidel Brdské ligy. Muži napíšou do rezervace, jestli poběží na 2B nebo 3B, popř. obojí.

Startovné 200,-

Prezence do 12:30

Večer muzika a doplňkovka, play-off zadků včetně strojníka s vlastní mašinou, spínací klapky budou na trojáku za prvním béčkem.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vranovice-11660.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vranovice Peklo B, 2BPBStanda Strnad
22Vranovice Peklo A, 2B, 3BPBStanda Strnad
33Radětice 2BPBStanda Strnad
44Štítary Ženy DODenis Balounová
55Zaječov Muži, 2BBELukáš Stehlík
66Oprechtice Sport muži 2BDOVáclav Pejsar
77Neuměř Muži, 2BDOJakub Valenta
88Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
99Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1010Skalice ŽenyPBRadek Sobotka
1111Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
1212Horní Kamenice 3BDOspace14@centrum.cz
1313Nahoruby BNJarous Janský
1414Kňovice PBMiluše Trnková
1515Hlubyně 2B, 3BPBJiří Novotný
1616Drahňovice 2B, 3BBNFilip Košata
1717Skalice PBStanda Strnad
1818Sedlčany 2B, 3BPBStanda Strnad
1919Bezděkov pod Třemšínem 3B, 2BPBPetty
2020Březnice Muži 2bPBMatěj Koňas
2121Horní Lukavice 3BPJJan Hůla


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6816,4216,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žebnice PS16,8616,8916,892019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9516,7816,952021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drahňovice BN16,6917,2717,272021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 APJ16,8017,2817,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Novosedly ST17,3016,8117,302019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevřeň PS17,3517,2117,352019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Kamenice DO17,3217,3517,352021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Únětice 1911 APJ17,1817,4917,492019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žebnice PS16,9517,5217,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranovice PB17,5317,4317,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS16,8817,5617,562019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezdědovice ST17,6817,6217,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlubyně PB17,4517,6817,682021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrást PB16,7117,7217,722019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ17,8316,6817,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Kamenice DO16,9817,8517,852019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ17,8717,9217,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dehtín KT17,9917,6017,992019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vranovice PB17,7818,0718,072019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Starosedlský Hrádek PB18,3217,5318,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dehtín KT18,3318,1818,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mochtín KT18,0718,3418,342019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vranovice APB18,3617,5718,362021/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS18,4218,3918,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chotíkov PS18,2018,4618,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Horní Kamenice DO18,5218,1318,522019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Lukavice PJ18,3018,5318,532019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Únětice 1911 BPJ18,6618,6118,662019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJ18,1818,6818,682019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Robčice PJ18,7818,3818,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štichovice PS17,9018,8518,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,3518,9418,942019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bolkov PJ18,9618,7318,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mokrouše PJ18,9918,4818,992019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Úněšov PS18,9919,2619,262019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mokrouše PJ18,1219,3319,332019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štichovice PS17,3819,6019,602019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Úněšov PS19,1819,8419,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahorčice ST19,9619,8519,962019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Útušice PJ18,6220,0220,022019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hrabice PT18,3320,8520,852019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mochtín KT21,2817,9021,282019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Oprechtice FM22,6522,2822,652019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zahorčice ST25,9320,3325,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bolkov PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Starosedlský Hrádek PBNP17,70NP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chrást PBNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Štítary DONPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Stýskaly PSNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Útušice PJNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Štítary DO17,59NPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/07/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2020/08/16 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice
BL
2021/06/05 Vranovice - hasičské cvičiště, O pohár starostky obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO
-
2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší
-
2021/06/26 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár
-
2021/06/26 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru
-
2021/06/26 Karlinky, Karlinský H faktor
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma
-
2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok)
-
2021/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2021/07/02 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA
-
2021/07/03 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2021/07/04 Lúky, Zlatá Prilba Lúky
-
2021/07/04 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák
-
2021/07/04 Hartmanice (sy), O pohár starostky obce Hartmanice 2021
-
2021/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky
-
2021/07/05 “Hliník” Vojnice, Hasičská soutěž SDH Vojnice VIII. ročník
-
2021/07/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B
-
2021/07/09 Závada - hřiště TJ Sokol, 3. kolo NHHL
-
2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY
-
2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/17 Chlum u Vlašimi, Noční soutěž v PÚ "O pohár starosty obce Chlum"
-
2021/07/23 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/07/31 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II. ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga