Vrbětice, Areál SDH 2014 - Čertovská soutěž v PÚ 2B

Liga: -
Místo: Vrbětice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 29. 11. 2014 09:00
Kontakt:   SDH Vrbětice
Telefon:  736115974

Začátek rezervace: 10. 11. 2014 08:00
Konec rezervace: 28. 11. 2014 20:00
Začátek tipování:  10. 11. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 11. 2014 00:00
Zadal: František Měřička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrbetice-6103.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrbětice mužiZLFrantišek Měřička
23Nedašov mužiZLFrantišek Měřička
34Drnovice mužiZLFrantišek Měřička
45Vysoké Pole mužiZLFrantišek Měřička
56Vlachovice ženyZLFrantišek Měřička
67Nedašova Lhota ženyZLFrantišek Měřička
78Nevšová mužiZLFrantišek Měřička
89Slušovice mužiZLFrantišek Měřička
910Niva mužiPVFrantišek Měřička
1011Zahnašovice mužiKMFrantišek Měřička
1112Mladcová mužiZLFrantišek Měřička
1213Dežerice ženyBNFrantišek Měřička
1314Hlubočky OLMartin Pecko
1415Zahnašovice ženyKMFrantišek Měřička
1516Veselá mužiZLFrantišek Měřička
1617Bojkovice ženyUHFrantišek Měřička
1718Hřivínův Újezd - Kaňovice mužiZLFrantišek Měřička
1819Bratřejov mužiZLFrantišek Měřička
1920Slušovice ženyZLFrantišek Měřička
2021Vsetín mužiVSFrantišek Měřička
2122Hradčovice mužiUHFrantišek Měřička
2223Mirošov mužiZLFrantišek Měřička
2324Nedašova Lhota mužiZLFrantišek Měřička
2425Chropyně KMPetr Miklík
2526Poteč ZLjosef Vlček
2627Zádveřice ZLLucie Tichá
2728Nětčice B, ženyKMSvatava Navrátilová
2829Morkovice muži AKMPavel Krejčí
2930Rymice ŽenyKMRadim Svěchota
3031Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
3132Počenice KMFrantišek Měřička
3233Vítonice mužiKMHonza Bělík
3334Provodovice MužiPRJiři Buzinis
3435Luboměř NJAdam Melichar
3536Počenice ženyKMFrantišek Měřička
3637Zádveřice muži BZLTomáš Štefanec
3738Bílany ženyKMPetra
3839Milotice nad Bečvou ženyPRFrantišek Měřička
3940Turčianske Teplice mužiTRladislav jakubiučka
4041Martinice KMTom Mladší
4142Študlov mužiVSIvo Juráček
4243Sudkov mužiSUMichal Sekanina
4344Krupina mužiKAladislav jakubiučka
4445Tichov ženyZLTomáš Ruman
4546Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
4647Trnava ženyZLTomáš Štefanec
4748Krupina ženyKAladislav jakubiučka
4849Haluzice mužiZLBronislav Lysák
4950Horná Ves ženyPDIveta Šťavová
5051Tichov mužiZLTomáš Ruman
5152- OLD STARS THHL-ladislav jakubiučka
5253Trnava mužiZLTomáš Štefanec
5354Machová ženyZLKateřina Brázdilová
5455Malenovice ZLPetr Beníček
5556Nosice ženy, žabkyPUIng.Peter Rosina
5657Louky mužiZLpeca
5758Újezd muži BZLIvet Skrečková
5859Valašské Příkazy mužiVSFrantišek Měřička
5960Nosice mužiPUIng.Peter Rosina
6061Slušovice muži BZLIvo Juráček
6162Mysločovice mužiZLFrantišek Měřička
6262Nětčice "B" ženyKMFrantišek Měřička


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Starý Lískovec Sport BM16,3116,2516,312013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI16,3716,3916,392013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,5816,582013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sychotín BK16,7516,6916,752013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI16,8516,5316,852012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,8916,7616,892013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vrbětice ZL16,9216,7616,922017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žernovník BK16,9116,9316,932012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrbětice ZL16,8016,9516,952014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrbětice ZL16,7916,9616,962012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL16,4217,0017,002013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC17,0516,9217,052013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vésky BUH17,0916,7917,092018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jinolice JC16,6317,0917,092013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV16,7317,1017,102010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,1216,9317,122013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO17,0317,1317,132013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pasohlávky BV17,1416,8517,142013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velký Ořechov BZL17,1417,1617,162016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olšovec PR17,2016,6717,202013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI17,2017,0617,202013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Poříčí BK17,2017,2017,202013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovník BK17,2117,1717,212013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Radíkov PR16,7717,2417,242010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR17,2816,8917,282013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vrbětice ZL17,2916,8917,292016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Štítná nad Vláří ZL17,3216,9417,322017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olšovec PR17,3717,3417,372012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zahnašovice KM17,2417,3817,382015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Urbanov JI17,3617,3917,392010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hradčovice UH17,4117,3417,412017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mirošov ZL17,1517,4217,422018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hradčovice UH17,4517,4817,482016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vésky UH17,3817,5017,502015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice PJ17,3717,5317,532012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vésky UH17,5417,5917,592016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Petrovice BTR17,3717,6017,602010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vysoké Pole ZL17,6017,4117,602016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velké Hoštice OP17,6117,3817,612012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velký Ořechov CZL17,4217,6217,622017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR17,6517,3117,652013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Neplachovice OP16,8617,6517,652010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jinolice RenmotorJC17,6616,9217,662012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ďurďové PB17,6617,4517,662013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vésky UH17,6716,7417,672013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Babice VS17,6817,5717,682010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chrášťany LT17,6817,6017,682012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bratřejov ZL17,5217,7217,722013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Vrbětice ZL17,7417,4017,742018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bolatice OP16,9817,7617,762010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vésky BUH17,7717,0717,772017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vésky UH17,7717,7317,772010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,3217,7717,772010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vésky UH17,7917,7417,792013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lavičky ZR17,8017,0317,802010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mirošov ZL17,2217,8117,812017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Žernovník BK17,8117,0417,812010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vésky UH17,0517,8117,812012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Nedašov ZL17,8117,8517,852018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radkova Lhota PR17,7017,8717,872012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pravčice KM17,8717,7117,872010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Úherce PS17,3517,8817,882010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV17,5517,8917,892012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nevšová ZL17,3017,9017,902018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mladcová ZL17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sychotín BK17,7517,9117,912012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dolní Němčice JH17,9317,0817,932010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velký Ořechov BZL17,9817,2717,982015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Netín ZR18,0117,9118,012010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Výčapy TR17,1718,0218,022012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Starý Lískovec Sport BBM18,0517,2718,052010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mladcová ZL18,0716,8918,072012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hradčovice UH17,8918,0918,092015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Velký Ořechov BZL18,1317,4918,132018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velký Ořechov BZL18,1417,9118,142017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pasohlávky BV18,1718,1418,172010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hradčovice UH18,1118,1918,192013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Květinov HB17,5718,2418,242010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice BUO17,6018,2618,262012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Salaš ZL18,2717,6918,272013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Plumlov PV18,2718,2818,282013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velký Ořechov BZL18,2917,2118,292014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hradčovice UH17,3818,3318,332014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nedašova Lhota ZL18,3618,0118,362017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mysločovice ZL18,4017,9118,402017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vrbětice ZL16,4518,4118,412015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP18,4317,5218,432010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Starý Lískovec Sport BM18,4617,3018,462012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Částkov UH18,4918,2018,492010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Karolín KM17,6918,5018,502013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Vrbětice ZL18,5117,1918,512010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vésky BUH18,5118,4718,512015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lestkov SM18,0418,5118,512010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lipová PV17,6518,5118,512012/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nedašov ZL18,5417,6418,542017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ludslavice KM17,3318,5418,542017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mysločovice ZL17,7418,5718,572018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hostětín UH18,5717,1518,572017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Vrbětice BZL18,0018,6018,602010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Velký Ořechov ZL18,6117,7718,612010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/22 Vrbětice, ZL, Pohár Valašska
ZLPS
2005/08/21 Vrbětice, ZL, Pohár starosty obce
ZLPS
2006/08/20 Vrbětice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/08/19 Vrbětice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/08/17 Vrbětice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/16 Vrbětice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/06/26 Vrbětice, ZL,
EXČR
2010/08/22 Vrbětice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/30 Vrbětice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2012/08/19 Vrbětice, O pohár Vrbětice
EXČR
2012/09/22 Vrbětice, Noční pohárová soutěž
-
2013/08/10 Vrbětice, O pohár Vrbětice
EXČR
2013/08/10 Vrbětice, KÝBLOVAČKA + NOČNÍ SOUTĚŽ
-
2013/08/10 Vrbětice, Noční pohárová soutěž
JLNS
2013/09/21 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice
ZLPS
2013/11/30 Vrbětice, Čertovská soutěž v PÚ 2B
-
2014/08/23 Vrbětice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2014/08/23 Vrbětice, Noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2014/11/29 Vrbětice, Areál SDH, Čertovská soutěž v PÚ 2B
-
2015/07/04 Vrbětice, O pohár SDH
ZLPS
2015/08/29 Vrbětice - SMHL, Pohárová soutěž
-
2015/08/29 Vrbětice - JLNS (noční), Noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2016/08/20 Vrbětice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/08/20 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2016/11/26 Vrbětice - areál SDH, Čertovská soutěž Vrbětice
-
2017/08/19 Vrbětice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/19 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2018/08/11 Vrbětice, Zlínská liga požárního sportu
ZLPS
2018/08/11 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2018/11/24 Hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2019/08/10 Vrbětice, Zlínská liga PS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga