Vrchoslavice 2024 - Pohárová soutěž

Liga: VCPV
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 05. 2024 14:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 18. 05. 2024 12:00
Začátek tipování:  12. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2024 00:00
Zadal: Martin Ošťádal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-14137.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVMartin Ošťádal
22Křenovice PRJakub Vojtek
33Habrovany VYOndřej Sekanina
44Měrotín OLTomáš Martinek
55Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
66Těšetice OLTomáš Navrátil
77Hrabůvka PRJan Havlíček
88Seloutky PVIvo Doležel
99Janovice BRTomáš Růžička
1010Kobeřice PVMartin Ošťádal
1111Vrchoslavice BPVMartin Ošťádal
1212Otinoves PVMarek Šustr
1313Plumlov PVMonika Škrabanová
1414Hoštice KMAdmin Přerovská liga PÚ
1515Bílovice APVLubomír Kadlec
1616Čelechovice na Hané PVJan Havlíček
1717Bílovice CPVPetr Dokoupil
1818Mysločovice ZLJaroslav Šiška
1919Nenakonice OLJiří Tomecek
2020Soběsuky PVKlára Piňosová
2121Chvalnov KMRadim Janečka
2222Starý Jičín NJJan Havlíček
2323Zdounky KMMilan Mach
2424Kostelany KMPetr Botek
2525Nenakonice OLLukáš Kovařík
2626Kožušany OLOndřej Balajka
2728Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
2831Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2932Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
3033Nenakonice OLJiří Tomecek
3136Kožušany OLPetr Zmeškal
3237Lipová PVVojtěch Langer
3340Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
3444Litenčice KMFilip Měrka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUVeronika Koulová
22Dětkovice PVLukáš Kovařík
33Bílovice PVMartin Ošťádal
44Soběsuky PVMichaela Vystavělová
55Bousín PVNikol Minxová
66Plumlov MambyPVMonika Škrabanová
77Seloutky PVZuzana Janečková
88Kobeřice PVMartin Ošťádal
99Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1010Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
1111Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1212Soběsuky PVDarina Dvorská
1313Pěnčín PVLucie Dostálová
1414Dětkovice PVMarie Hynková
1515Dětkovice VYBarbora Plšková
1621Kožušany OLPetr Zmeškal
1722Hrabišín SUNikola Motlíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV15,4215,3715,422023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Bystřice OL15,4115,4815,482023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM15,8415,2015,842023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chropyně KM16,2816,5916,592023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Habrovany VY16,5216,7116,712023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostěrádky-Rešov VY16,8716,9416,942023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bezděčí u Trnávky SY16,8417,1317,132024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čelechovice na Hané PV17,3417,1317,342024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dub nad Moravou OL16,4117,6317,632023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plumlov PV16,7417,7417,742024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Želeč PV17,1717,7917,792023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR17,8017,5517,802024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrabůvka PR17,5017,8417,842024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Janovice BR17,8417,5117,842024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Otinoves PV18,0917,8818,092024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Starý Jičín NJ17,1218,4518,452024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Těšetice OL18,6618,4518,662024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pustiměř DorostVY18,7318,5018,732023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM18,8118,5018,812023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Medlov KM18,9818,7618,982023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice C - odpadPV17,7919,0719,072024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Habrovany VY17,4019,3819,382024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice PV19,8018,0019,802024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hoštice VY19,9017,6319,902024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy pod Kosířem PV18,4019,9919,992024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Seloutky PV20,9220,2920,922023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vrchoslavice BPV21,4320,3621,432024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krasice - Prostějov PV21,7919,8921,792024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vrchoslavice PV19,6322,4822,482024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Litenčice KM21,9023,8723,872023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lipová PV24,2621,0124,262024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chvalnov KM27,4126,9127,412024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Víceměřice PV28,1128,5428,542023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostelany KM33,6131,1833,612024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Němčice nad Hanou PV42,6848,8548,852024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Seloutky PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Soběsuky PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Petrovice BK--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdounky KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nenakonice OLNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vrbka KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kostelany KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kobeřice PVNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Křenovice PR--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Záříčí KM--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pustiměř VY--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechy pod Kosířem PV--NP2023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,3216,9816,982024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plumlov PV17,4017,2517,402022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,6017,7117,712023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bousín PV17,8817,6717,882024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Soběsuky PV17,9417,6217,942023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,4117,9617,962023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky BPV18,3818,4418,442022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karolín KM17,6518,4518,452023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL17,7718,5618,562023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karolín KM18,6517,8618,652023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučany OL18,7117,4718,712022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bousín PV18,8918,6618,892022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky PV18,9218,4718,922024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dub nad Moravou OL18,0819,0619,062023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice PV19,1218,4219,122024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL19,3417,2219,342022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Soběsuky PV19,0819,3619,362022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL19,7019,3319,702022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV19,9019,4519,902022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM19,9419,2519,942022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Třeština SU20,0819,0020,082023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bousín PV20,2918,7020,292023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dub nad Moravou OL18,4820,3720,372023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky BPV20,1820,4520,452024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Náměšť na Hané OL19,3320,4620,462024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pěnčín B - ŠtikyPV20,5920,0720,592023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Cholina OL20,0120,8120,812022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasice - Prostějov PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pěnčín PV19,3020,9920,992022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Náměšť na Hané OL20,4621,1521,152023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pustiměř VY21,3918,7021,392023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dub nad Moravou OL18,0421,7521,752022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radslavice VY22,3319,8522,332023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Seloutky PV22,7723,2123,212022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Litenčice KM22,4023,2523,252023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Víceměřice PV23,2622,4823,262023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pěnčín PV23,3120,5423,312024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zdounky KM21,5323,6623,662023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vrchoslavice PV25,0520,4725,052022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice - Prostějov PV25,4225,1625,422022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Seloutky PV24,0625,6325,632024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pěnčín B - štikyPV26,0621,3426,062022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Seloutky PV26,8120,4726,812023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vojnice OL19,3329,2529,252022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krasice - Prostějov PV30,5617,8630,562024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kostelany KM37,0539,5039,502023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kostelany BKM39,3240,0240,022023/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dub nad Moravou OL41,1418,7141,142024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Seloutky PVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Soběsuky BPVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hrabišín SUNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Vojnice OLNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pěnčín PVNPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dolní Libina SUNPNPNP2024/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostelany KMNPNPNP2022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Loučany OL17,10NPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2021/07/24 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
2023/05/13 Vrchoslavice, hřiště, Mladí hasiči - O pohár starosty SDH
-
2023/05/13 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
2023/06/30 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/05/18 Vrchoslavice, Pohárová soutěž
-
2024/05/18 Vrchoslavice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Niva, Pohárová soutěž
VCPV
2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
2024/08/24 Pěnčín, Pohárová soutěž
VCPV
2024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga