Všechlapy 2018 - denní soutěž

Liga: BNL
Místo: Všechlapy
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 22. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vsechlapy-9472.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,772015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdislavice BN17,1617,0417,162016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Daměnice BN--17,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ--17,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Všechlapy BN--17,372015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,3817,1917,382016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB--17,562015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Daměnice BN17,4317,6217,622016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdislavice BN--17,942015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Daměnice BBN--18,132014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Petrovice PB17,9718,2018,202016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sloup PZ17,1318,2318,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dalovy BN--18,342014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Martinice BN--18,632014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tomice BN--18,652015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dalovy BN18,2118,6618,662016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Načeradec BN18,6818,1618,682016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Makov TA--18,852015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Tomice BN18,7818,9318,932016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,0418,9419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malovice BN18,5219,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Martinice BN19,1317,5819,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Daměnice ABN--19,142014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Načeradec BN--19,162014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Všechlapy BN--19,172014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malovice BN--19,272014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Louňovice pod Blaníkem ABN--19,382015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Louňovice pod Blaníkem BBN--19,452014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dalovy BN--19,682015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Louňovice pod Blaníkem ABN--19,762014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tomice ABN--20,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Střezimíř BN23,8423,9223,922016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Načeradec BN--23,962015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Střezimíř BN--24,772014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Střezimíř BN--24,822015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chmelná BN19,0729,7529,752016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Třemošnice BN--29,762015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Martinice BN--30,822015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Makov TA29,3631,4531,452016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jankov BN--32,742015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Třemošnice BN--33,652014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Zdislavice DorostBN--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jankov BN--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Všechlapy BNNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Malovice BN--NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/22 Všechlapy,
BNL
2013/09/28 Všechlapy, 8. kolo BNL
BNL
2014/09/13 Všechlapy, O pohár
BNL
2015/09/05 Všechlapy, O pohár
BNL
2016/09/24 Všechlapy, O pohár
BNL
2017/09/16 Všechlapy, 9. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/22 Všechlapy, denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže