Vyšní Lhoty- areál Kamenité 2016 - 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MH

Liga: -
Místo: Vyšní Lhoty
Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 24. 06. 2016 20:00
Kontakt:   Velčovský Dalibor
Telefon:  604368429

Začátek rezervace: 24. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 24. 06. 2016 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2016 00:00
Zadal: Dalibor Velčovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhvysnilhoty.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dle pravidel MSL-MH s vyjímkami

 

Pohar_hory_Praive_MH_2016.pdf


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vysni-lhoty-7941.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vyšní Lhoty staršíFMDalibor Velčovský
22Malenovice mladšíFMDalibor Velčovský
33Lučina B mladšíFMDalibor Velčovský
44Skalice A mladšíFMDalibor Velčovský
55Malenovice A staršíFMDalibor Velčovský
66Lučina A mladšíFMDalibor Velčovský
77Hutisko Solanec staršíVSDalibor Velčovský
88Malenovice B staršíFMDalibor Velčovský
99Vyšní Lhoty mladšíFMDalibor Velčovský
1010Nová Ves mladšíFMDalibor Velčovský
1111Brušperk A staršíFMDalibor Velčovský
1212Nýdek A staršíFMDalibor Velčovský
1313Skalice B mladšíFMDalibor Velčovský
1414Nová Ves A staršíFMDalibor Velčovský
1515Brušperk B staršíFMDalibor Velčovský
1616Pržno A staršíFMDalibor Velčovský
1717Nová Ves B staršíFMDalibor Velčovský
1818Paskov mladšíFMDalibor Velčovský
1919Pržno B staršíFMDalibor Velčovský
2020Rychaltice staršíFMDalibor Velčovský
2121Paskov staršíFMDalibor Velčovský
2222Lubno mladšíFMDalibor Velčovský
2323Nýdek B staršíFMDalibor Velčovský
2424Janovice mladšíFMDalibor Velčovský
2525Krmelín mladšíFMDalibor Velčovský
2626Petřvald 2-Petřvaldík mladšíNJDalibor Velčovský
2727Lubno staršíFMDalibor Velčovský
2828Dobrá mladšíFMDalibor Velčovský
2929Petřvald 2-Petřvaldík staršíNJDalibor Velčovský
3030Bruzovice A mladšíFMDalibor Velčovský
3131Hájov A mladšíNJDalibor Velčovský
3232Kunčice pod Ondřejníkem staršíFMDalibor Velčovský
3333Bruzovice B mladšíFMDalibor Velčovský
3434Hájov B mladšíNJDalibor Velčovský
3535Hnojník mladšíFMDalibor Velčovský
3636Bruzovice staršíFMDalibor Velčovský
3737Hájov staršíNJDalibor Velčovský
3838Hradiště A staršíKADalibor Velčovský
3939Mohelnice Krásná staršíFMDalibor Velčovský
4040Hradiště B staršíKADalibor Velčovský
4141Komorní Lhotka staršíFMDalibor Velčovský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frýdek AFM17,1216,6417,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Ves FM17,2017,1017,202016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skalice FM17,6017,3617,602016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lubno FM17,1018,0318,032016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Fryčovice FM17,3618,0418,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Frýdek BFM17,9518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pstruží FM18,6118,8818,882016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hájov NJ19,0218,4119,022016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brušperk BFM17,3619,1319,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Brušperk AFM18,5419,1919,192016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vyšní Lhoty AFM20,3019,2020,302016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mohelnice Krásná FM20,7419,9820,742016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystré Janovice FM20,8421,2421,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Guty FM21,9522,7122,712016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stanislavice KA23,9023,1923,902016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žabeň FM25,4118,9325,412016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Baška FM22,6726,0626,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vyšní Lhoty BFM25,3628,7928,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Palkovice FM19,4630,8430,842016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krmelín FM27,5231,6731,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hukvaldy FM35,1936,1836,182016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nýdek FM36,4935,5236,492016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lhotka FM18,7419,9819,982016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skalice FM19,9221,0921,092016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hájov NJ18,9321,6821,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Fryčovice FM22,4122,4322,432016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brušperk FM22,6821,2922,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pstruží FM24,0023,3324,002016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Palkovice FM24,0721,8224,072016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vyšní Lhoty FM21,6926,8226,822016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Frýdek FM32,0432,9432,942016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mohelnice Krásná FM31,5843,6943,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2011/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2012/07/28 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2013/07/27 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/07/26 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/09/06 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, Pohár Fire TV- MH a Pohár hory Prašivé MH
-
2015/05/29 Vyšní Lhoty areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé
-
2015/07/25 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2016/06/24 Vyšní Lhoty- areál Kamenité, 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MH
-
2016/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, Pohár hory Prašivé
-
2017/06/23 Areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé MH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga