Vyšní Lhoty - areál Kamenité 2016 - Pohár hory Prašivé

Liga: -
Místo: Vyšní Lhoty
Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 30. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Dalibor Velčovský
Telefon:  604368429

Začátek rezervace: 30. 07. 2016 13:00
Konec rezervace: 30. 07. 2016 13:00
Začátek tipování:  30. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2016 00:00
Zadal: Dalibor Velčovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhvysnilhoty.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kombinace

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vysni-lhoty-8039.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vyšní Lhoty ženyFMDalibor Velčovský
22Krmelín 35+FMDalibor Velčovský
33Guty mužiFMDalibor Velčovský
44Nýdek mužiFMDalibor Velčovský
55Vyšní Lhoty 35+FMDalibor Velčovský
66Krmelín mužiFMDalibor Velčovský
77Frýdek muži BFMDalibor Velčovský
88Skalice ženyFMDalibor Velčovský
99Vyšní Lhoty muži AFMDalibor Velčovský
1010Lhotka ženyFMDalibor Velčovský
1111Skalice mužiFMDalibor Velčovský
1212Hájov ženyNJDalibor Velčovský
1313Vyšní Lhoty muži BFMDalibor Velčovský
1414Hájov 35 BNJDalibor Velčovský
1515Palkovice ženyFMDalibor Velčovský
1616Frýdek muži AFMDalibor Velčovský
1717Pstruží ženyFMDalibor Velčovský
1818Palkovice mužiFMDalibor Velčovský
1919Brušperk muži BFMDalibor Velčovský
2020Pstruží mužiFMDalibor Velčovský
2121Palkovice 35+FMDalibor Velčovský
2222Bystré Janovice mužiFMDalibor Velčovský
2323Brušperk muži AFMDalibor Velčovský
2425Hájov mužiNJDalibor Velčovský
2526Brušperk ženyFMDalibor Velčovský
2627Lubno mužiFMDalibor Velčovský
2728Fryčovice ženyFMDalibor Velčovský
2829Žabeň mužiFMDalibor Velčovský
2930Frýdek muži AFMDalibor Velčovský
3031Fryčovice mužiFMDalibor Velčovský
3132Nová Ves mužiFMDalibor Velčovský
3233Frýdek ženyFMDalibor Velčovský
3334Stanislavice mužiKADalibor Velčovský
3435Mohelnice Krásná mužiFMDalibor Velčovský
3536Baška mužiFMDalibor Velčovský
3637Hukvaldy mužiFMDalibor Velčovský
3738Mohelnice Krásná ženyFMDalibor Velčovský
3839Hájov 35+ ANJDalibor Velčovský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frýdek AFM17,1216,6417,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Ves FM17,2017,1017,202016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skalice FM17,6017,3617,602016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lubno FM17,1018,0318,032016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Fryčovice FM17,3618,0418,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Frýdek BFM17,9518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pstruží FM18,6118,8818,882016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hájov NJ19,0218,4119,022016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brušperk BFM17,3619,1319,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Brušperk AFM18,5419,1919,192016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vyšní Lhoty AFM20,3019,2020,302016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mohelnice Krásná FM20,7419,9820,742016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystré Janovice FM20,8421,2421,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Guty FM21,9522,7122,712016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stanislavice KA23,9023,1923,902016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žabeň FM25,4118,9325,412016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Baška FM22,6726,0626,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vyšní Lhoty BFM25,3628,7928,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Palkovice FM19,4630,8430,842016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krmelín FM27,5231,6731,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hukvaldy FM35,1936,1836,182016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nýdek FM36,4935,5236,492016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lhotka FM18,7419,9819,982016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skalice FM19,9221,0921,092016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hájov NJ18,9321,6821,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Fryčovice FM22,4122,4322,432016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brušperk FM22,6821,2922,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pstruží FM24,0023,3324,002016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Palkovice FM24,0721,8224,072016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vyšní Lhoty FM21,6926,8226,822016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Frýdek FM32,0432,9432,942016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mohelnice Krásná FM31,5843,6943,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2011/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2012/07/28 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2013/07/27 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/07/26 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/09/06 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, Pohár Fire TV- MH a Pohár hory Prašivé MH
-
2015/05/29 Vyšní Lhoty areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé
-
2015/07/25 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2016/06/24 Vyšní Lhoty- areál Kamenité, 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MH
-
2016/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, Pohár hory Prašivé
-
2017/06/23 Areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé MH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga