Areál Kamenité 2017 - Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé MH

Liga: -
Místo: Vyšní Lhoty
Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 23. 06. 2017 19:30
Kontakt:   Dalibor Velčovský
Telefon:  604368429

Začátek rezervace: 23. 06. 2017 19:30
Konec rezervace: 23. 06. 2017 19:30
Začátek tipování:  23. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2017 00:00
Zadal: Dalibor Velčovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhvysnilhoty.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž MH


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vysni-lhoty-8948.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vyšní Lhoty A staršíFMHonza Adamec
22Krmelín mladšíFMHonza Adamec
33Lučina mladšíFMHonza Adamec
44Vyšní Lhoty B staršíFMHonza Adamec
55Petřvald 2-Petřvaldík A mladšíNJHonza Adamec
66Skalice staršíFMHonza Adamec
77Nová Ves mladšíFMDalibor Velčovský
88Petřvald 2-Petřvaldík B mladšíNJHonza Adamec
99Hnojník mladšíFMHonza Adamec
1010Nová Ves A staršíFMDalibor Velčovský
1111Petřvald 2-Petřvaldík staršíNJHonza Adamec
1212Brušperk staršíFMHonza Adamec
1313Nová Ves B staršíFMDalibor Velčovský
1414Nýdek mladšíFMHonza Adamec
1515Hájov A mladšíNJHonza Adamec
1616Malenovice A staršíFMDalibor Velčovský
1717Nýdek staršíFMHonza Adamec
1818Skalice mladšíFMHonza Adamec
1919Hájov B mladšíNJHonza Adamec
2020Malenovice B staršíFMDalibor Velčovský
2121Dobrá mladšíFMDalibor Velčovský
2222Hájov staršíNJHonza Adamec
2323Malenovice mladšíFMDalibor Velčovský
2424Morávka mladšíFMHonza Adamec
2525Paskov staršíFMHonza Adamec
2626Horní Těrlicko staršíKAHonza Adamec
2727Paskov mladšíFMHonza Adamec
2828Lubno mladšíFMHonza Adamec
2929Rychaltice staršíFMHonza Adamec
3030Bruzovice mladšíFMHonza Adamec
3131Lubno staršíFMHonza Adamec
3232Hodoňovice staršíFMHonza Adamec
3333Bruzovice staršíFMHonza Adamec
3434Lubno dorost MSFMHonza Adamec
3535Bystré Janovice A mladšíFMHonza Adamec
3636Raškovice mladšíFMHonza Adamec
3737Bystré Janovice mladšíFMHonza Adamec
3838Bystré Janovice B mladšíFMHonza Adamec
3939Raškovice staršíFMHonza Adamec
4040Pržno A staršíFMDalibor Velčovský
4141Nižní Lhoty staršíFMHonza Adamec
4242Komorní Lhotka mladšíFMHonza Adamec
4343Pržno B staršíFMDalibor Velčovský
4444Mohelnice Krásná staršíFMHonza Adamec
4545Komorní Lhotka A staršíFMHonza Adamec
4646Frýdek staršíFMHonza Adamec
4747Dolní Domaslavice staršíFMHonza Adamec
4848Komorní Lhotka B staršíFMHonza Adamec
4949Fryčovice staršíFMHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Frýdek AFM17,1216,6417,122016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Ves FM17,2017,1017,202016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skalice FM17,6017,3617,602016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lubno FM17,1018,0318,032016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Fryčovice FM17,3618,0418,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Frýdek BFM17,9518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pstruží FM18,6118,8818,882016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hájov NJ19,0218,4119,022016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brušperk BFM17,3619,1319,132016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Brušperk AFM18,5419,1919,192016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vyšní Lhoty AFM20,3019,2020,302016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mohelnice Krásná FM20,7419,9820,742016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystré Janovice FM20,8421,2421,242016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Guty FM21,9522,7122,712016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stanislavice KA23,9023,1923,902016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žabeň FM25,4118,9325,412016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Baška FM22,6726,0626,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vyšní Lhoty BFM25,3628,7928,792016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Palkovice FM19,4630,8430,842016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krmelín FM27,5231,6731,672016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hukvaldy FM35,1936,1836,182016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nýdek FM36,4935,5236,492016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lhotka FM18,7419,9819,982016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skalice FM19,9221,0921,092016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hájov NJ18,9321,6821,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Fryčovice FM22,4122,4322,432016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brušperk FM22,6821,2922,682016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pstruží FM24,0023,3324,002016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Palkovice FM24,0721,8224,072016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vyšní Lhoty FM21,6926,8226,822016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Frýdek FM32,0432,9432,942016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mohelnice Krásná FM31,5843,6943,692016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2011/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2012/07/28 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2013/07/27 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/07/26 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2014/09/06 Vyšní Lhoty-areál Kamenité, Pohár Fire TV- MH a Pohár hory Prašivé MH
-
2015/05/29 Vyšní Lhoty areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé
-
2015/07/25 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, O pohár hory Prašivé
BLHPS
2016/06/24 Vyšní Lhoty- areál Kamenité, 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MH
-
2016/07/30 Vyšní Lhoty - areál Kamenité, Pohár hory Prašivé
-
2017/06/23 Areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory Prašivé MH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga