Zahnašovice 2019 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 21. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2019 00:00
Zadal: Petr Miklík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-10041.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Prchalov BNJMishi
33Podhradní Lhota KMMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Prchalov ANJMishi
66Ludslavice KMMishi
77Nová Dědina KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Mladcová ZLMishi
1818Babice VSPetr Korábečný
1919Hoštice KMAntonín Novák
2020Pasohlávky BOJiří Bednář
2121Louky ZLpeca
2222Vésky BUHTomáš Brhlík
2323Špičky PRŠtěpán Šindler
2424Lukov ZLJan
2525Chvalnov KMBarbora Paráková
2626Dětkovice VYMichal Hrabánek
2727Pravčice BKMMartin Masař
2828Vrbětice ZLBronislav Lysák
2929Martinice KMPetr Miklík
3030Plumlov PVLuboš Kopřiva
3131Vítonice KMHonza Bělík
3232Hlinsko PRTomáš Mareček
3333Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
3434Přílepy KMBronislav Kutra
3535Zdounky KMJiří Šauer
3636Kostelany KMPetr Miklík
3737Morkovice KMPavel Krejčí
3838Jasenice VSJakub Kopřiva
3939Opatovice PRDalibor Vašíček
4040Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
4141Žeranovice KMMatyáš Charvát
4243Hradčovice UHRadek Hlaváč
4350Brusné KMMartin Šťastný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Loukov KMMishi
33Pravčice BKMMishi
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Bojkovice UHLucie Bartošová
1010Hostašovice NJJan Duda
1111Nětčice KMPetra Plachá
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Martinice KMPetr Miklík
1414Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1515Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1616Kostelany KMPetr Miklík
1717Hlinsko PRPetr Beránek
1818Morkovice KMPavel Krejčí
1919Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
2020Bohuslavice u Zlína ZLEliška
2121Opatovice PRDalibor Vašíček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM15,9915,9615,992019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,8416,3816,842019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY16,8816,6316,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice AKM16,0616,9616,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Špičky PR17,1516,8717,152018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rymice KM16,9217,2517,252019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,2516,6717,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice BKM17,3617,3117,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,7417,6517,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Milotice nad Bečvou PR17,7917,7917,792019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pravčice BKM17,4318,1118,112018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olšovec PR18,2717,9418,272019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR18,3017,5718,302019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bohuslavice u Zlína ZL18,3617,7718,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Milotice nad Bečvou PR18,4517,7818,452018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Opatovice PR18,4617,1318,462019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rymice KM18,1518,5418,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM18,7417,6318,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radíkov PR18,7518,3918,752018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dub nad Moravou OL19,3319,7219,722019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Machová ZL19,9819,8419,982016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nětčice AKM--19,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tučapy KM20,2819,1520,282015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zahnašovice KM17,7720,3820,382016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Špičky PR20,4116,8220,412016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radkova Lhota PR17,9420,4720,472019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Počenice KM19,4920,4820,482014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nenakonice OL19,9620,4820,482018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Loukov KM--20,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hlinsko PR17,6820,8020,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM20,8320,3920,832018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Brusné BKM21,0421,0321,042016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nětčice KM19,7021,2421,242015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loukov KM21,4518,2621,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice BKM--21,472013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sazovice ZL21,6021,1521,602015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Karolín KM21,6520,6121,652019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Vrchoslavice PV21,7720,2921,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kostelany KM21,6621,8821,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rychlov KM22,2121,7922,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Karolín KM22,2921,1122,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sazovice ZL20,5523,0923,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Martinice KM23,3323,4323,432019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Morkovice KM22,5523,6223,622019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zahnašovice KM--24,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hodějice VY24,6524,4524,652016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bohuslavice u Zlína ZL--25,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílany KM25,2325,2725,272016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sazovice ZL25,3221,0825,322017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nětčice KM16,8927,3927,392018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Loukov KM27,8427,0827,842015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rymice KM17,6428,9028,902016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Loukov KM29,8628,3429,862016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nětčice KM30,7530,5730,752019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Radíkov PR30,8729,9330,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Machová ZL36,2636,5636,562014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Brusné AKM21,0537,3037,302016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Rychlov KM42,5542,4342,552016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Lobodice PR52,2253,1953,192015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bojkovice UHNPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dětkovice VYNPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Veselá ZLMSMSMS2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/08/29 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga