Zahnašovice 2020 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: -
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 12. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 02. 08. 2020 10:00
Začátek tipování:  02. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2020 00:00
Zadal: Petr Kropáč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-11243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPetr Miklík
22Prchalov ANJPetr Miklík
33Lukov ZLPetr Miklík
44Hrabůvka PRPetr Miklík
55Svoboda OPPetr Miklík
66Kokory PRBarbora Paráková
77Velké Hoštice OPPetr Miklík
88Radíkov OLTomáš Herzog
99Vésky BUHTomáš Brhlík
1010Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
1111Ratiboř VSLibor Vítek
1212Radkova Lhota PRJan Žalmánek
1313Staré Město UHI
1414Přáslavice OLTomáš Herzog
1515Plumlov PVPetr Miklík
1616Dětkovice VYMichal Hrabánek
1717Vrbětice ZLBronislav Lysák
1818Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1919Mladcová ZLOndra Struška
2020Jarošov UHJiří Vyoral
2121Chvalnov KMDaniel Šušlík
2222Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
2323Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
2424Louky ZLpeca
2525Přílepy KMBronislav Kutra
2626Vrbka KMKryštof Pospíšil
2727Pravčice BKMMartin Masař
2828Roštění KMRoštění -dorky/ženy
2929Hoštice KMAntonín Novák
3030Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
3131Chropyně KMVladislav Sedlařík
3232Kostelany KMZdenek Bršlica
3333Morkovice KMKristina Krejčí
3434Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
3535Pustiměř VYMichal Vrba
3636Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3737Opatovice PRDalibor Vašíček
3838Hradčovice UHRadek Hlaváč
3939Medlov KMSDH Medlov
4040Kněžpole UHDavid Volařík
4141Svatobořice HODavid Vodička
4242Topolany BVYMichael Jičínský
4343Brusné KMMartin Šťastný
4444Bílovice PVPetr Dokoupil
4545Hranice PRVítězslav Stratil
4646Topolany AVYMichael Jičínský
4747Otinoves PVTomáš Růžička
4848Partutovice PRmartin humplik
4949Pasohlávky BOJakub Sirbu
5050Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
5151Želeč PVMartin
5252Otinoves PVTomáš Sychra
5353Čelechovice na Hané PVJan Makovec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMPetr Miklík
22Zahnašovice KMBarbora Paráková
33Milotice nad Bečvou PRPetr Miklík
44Bojkovice UHLucie Bartošová
55Dětkovice VYMichal Hrabánek
66Holešov KMTáňa Kožíková
77Ratiboř VSLibor Vítek
88Radkova Lhota PRJan Žalmánek
99Popov ZLAlois Kulíšek
1011Kožušany OLPetra Jančova
1112Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1213Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
1314Velký Ořechov ZLmarta
1415Loučka VSVeronika Sedlářová
1516Morkovice KMKristina Krejčí
1617Pustiměř VYMichal Vrba
1718Hostašovice NJJan Duda
1819Olšovec PRFilip Staněk
1920Přáslavice OLTomáš Herzog
2021Pohořelice ZLJana Forbelská
2122Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
2223Rymice KMVeronika Dorazínová
2324Malé Hoštice AOPMonika Škrabanová
2425Martinice KMPetr Miklík
2528Dražovice VYKristýna Kachlíková
2629Malé Hoštice BOPMonika Škrabanová
2730Želeč PVMartin
2831Bílovice UHNatka Rybková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BO15,9616,2316,232020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velký Ořechov CZL16,3615,8916,362020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hrabůvka PR16,4516,0116,452019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahnašovice KM16,1616,5016,502020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Prchalov BNJ16,3616,5216,522019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pasohlávky BO16,5816,0116,582019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vésky BUH16,6116,2916,612019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velké Hoštice OP15,9716,8916,892020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lukov ZL16,6216,9816,982019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radíkov PR17,0216,6417,022020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS17,1016,7617,102019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vésky BUH17,1016,5117,102020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV17,1417,1217,142020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ17,1417,1517,152020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Topolany VY16,9217,3017,302020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Valšovice (Hranice VI) PR16,7017,3417,342019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Špičky PR17,0217,3717,372019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladcová ZL16,7217,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dětkovice VY17,3117,5117,512019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rymice KM17,3717,5617,562018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahnašovice KM17,5916,2217,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radíkov PR17,0317,5917,592018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velký Ořechov ZL17,6816,7417,682018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bílovice PV17,1117,7717,772020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Špičky PR17,8116,9617,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlinsko PR17,8317,5917,832018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dětkovice VY17,5917,8617,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radíkov PR17,8817,8517,882019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mistřice UH17,5017,9217,922019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Svoboda OP16,8217,9217,922020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Vrbětice ZL17,9417,9017,942020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Plumlov PV18,0317,5218,032020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Křenovice PR18,0317,9318,032018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Pravčice KM17,1318,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mistřice UH16,7618,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dětkovice VY18,1217,1918,122020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velká (Hranice III) PR17,8418,1418,142020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Vrbka KM18,1617,8918,162020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Vrchoslavice PV18,1718,3718,372020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Svatobořice HO17,9018,4318,432019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hoštice KM18,4918,0318,492020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radkova Lhota PR17,1918,5018,502018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kněžpole UH18,5418,1018,542020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Roštění KM17,5418,5618,562020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Otinoves PV18,5818,4418,582020/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mladcová ZL18,3018,5918,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/11/07 Areál Plaza !!!!!ZRUŠENO!!!!!, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga