Zahnašovice 2014 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  777 637 948

Začátek rezervace: 18. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 01. 08. 2014 20:00
Začátek tipování:  19. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2014 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

PHL Zahnašovice

PHL Zahnašovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-2014-08-02-4540.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMartin Ondra
22Morkovice KMMartin Ondra
33Luboměř NJMartin Ondra
44Sulimov KMMartin Ondra
55Vítonice KMMartin Ondra
66Litenčice KMMartin Ondra
77Polkovice PRMartin Ondra
88Roštění KMMartin Ondra
99Louky ZLMartin Ondra
1010Pravčice KMMartin Ondra
1111Nětčice KMMartin Ondra
1212Podhradní Lhota KMMartin Ondra
1313Karolín KMMartin Ondra
1414Zdounky KMMartin Ondra
1515Medlov KMMartin Ondra
1616Mistřice UHMartin Ondra
1717Martinice KMTom Mladší
1818Míškovice KMbraja96
1919Dobrotice KM
2020Chropyně KMMartin Ondra
2121Mladcová ZLLukáš Struška
2222Nová Dědina KMKarel Strýc
2323Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
2424Počenice KMPetr Miklík
2525Kašava ZLmilan zboril
2626Rychlov KMPetr Řeháček
2727Mikulůvka VSPetr Miklík
2828Ludslavice KMPavel Lužík
2929Rajnochovice KMPetr Miklík
3030Veselá ZLVáclav Čelůstka
3131Císařov PRLuboš Zatloukal
3232Vésky AUHPetr Miklík
3333Hlinsko PRPetr Miklík
3434Tučapy KMPetr Miklík
3535Vésky BUHPetr Miklík
3636Hradčovice UHVáclav Daněk
3737Juřinka VSZdeněk Horák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMMartin Ondra
22Nětčice AKMMartin Ondra
33Tučapy KMDarina Beránková
44Nětčice BKMSvatava Navrátilová
55Loukov KMKača Bělíková
66Bílany KMPetra
77Rychlov KMPetr Řeháček
88Počenice KMPetr Miklík
99Rymice KMRadim Svěchota
1010Machová ZLPetr Miklík
1111Hlinsko PRPetr Miklík
1215Zahnašovice KMPetr Miklík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY16,8816,6316,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,0616,9616,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,1516,8717,152018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,2516,6717,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice BKM17,4318,1118,112018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milotice nad Bečvou PR18,4517,7818,452018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rymice KM18,1518,5418,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radíkov PR18,7518,3918,752018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Machová ZL19,9819,8419,982016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nětčice AKM--19,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tučapy KM20,2819,1520,282015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zahnašovice KM17,7720,3820,382016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Špičky PR20,4116,8220,412016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Počenice KM19,4920,4820,482014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nenakonice OL19,9620,4820,482018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Loukov KM--20,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hlinsko PR17,6820,8020,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM20,8320,3920,832018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Brusné BKM21,0421,0321,042016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nětčice KM19,7021,2421,242015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loukov KM21,4518,2621,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nětčice BKM--21,472013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sazovice ZL21,6021,1521,602015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vrchoslavice PV21,7720,2921,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kostelany KM21,6621,8821,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rychlov KM22,2121,7922,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Karolín KM22,2921,1122,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sazovice ZL20,5523,0923,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zahnašovice KM--24,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hodějice VY24,6524,4524,652016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bohuslavice u Zlína ZL--25,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílany KM25,2325,2725,272016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sazovice ZL25,3221,0825,322017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nětčice KM16,8927,3927,392018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loukov KM27,8427,0827,842015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Rymice KM17,6428,9028,902016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Loukov KM29,8628,3429,862016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Radíkov PR30,8729,9330,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Machová ZL36,2636,5636,562014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Brusné AKM21,0537,3037,302016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rychlov KM42,5542,4342,552016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lobodice PR52,2253,1953,192015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Veselá ZLMSMSMS2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga