Zahnašovice 2015 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 01. 08. 2015 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  777 637 948

Začátek rezervace: 19. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 31. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  18. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 08. 08. 2015 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-6167.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMartin Ondra
22Luboměř NJMartin Ondra
33Šarovy ZLMartin Ondra
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66Nová Dědina BKMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Ludslavice KMLibor Přikryl
1717Pravčice KMJiří Možíš
1818Chropyně KMMartin Ondra
1919Sulimov KMSvatopluk Minařík
2020Špičky PRMichaela Hložková
2121Medlov KMZdeněk Bršlica
2222Litenčice KMmirrao
2323Sobíšky PRJiří Kočař
2424Rymice KMRadim Svěchota
2525Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2626Počenice KMPavel Kunčar
2727Tršice OLJaroslav Hubka
2828Mysločovice ZLLukáš Žák
2929Loukov KMLukáš Pecháček
3030Hlinsko PRPetr Beránek
3131Racková ZLPatrik
3232Neubuz ZLTomáš Tomšů
3333Zádveřice WZLLucie Tichá
3434Žopy KMPetr Rozsypal
3535Brusné KMMartin Šťastný
3636Veselá ZLPetr Oškera
3737Rychlov BKMPetr Řeháček
3838* -Ján Jurči
3940Oldřichovice ZLLukáš Petřík
4047Bratřejov ZLMartin Ondra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice KMMartin Ondra
66Machová ZLKateřina Brázdilová
78Hlinsko PRPetr Beránek
89Bílany KMLeona Teterová
910Rychlov KMTomanek Jara
1011Loukov KMKača Bělíková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladcová ZL16,7217,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rymice KM17,3717,5617,562018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radíkov PR17,0317,5917,592018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velký Ořechov ZL17,6816,7417,682018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Špičky PR17,8116,9617,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlinsko PR17,8317,5917,832018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dětkovice VY17,5917,8617,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovice PR18,0317,9318,032018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pravčice KM17,1318,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mistřice UH16,7618,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radkova Lhota PR17,1918,5018,502018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Roštění KM18,6418,1218,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hradčovice UH18,5118,6418,642014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hoštice OP16,3318,6618,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Roštění KM18,3818,6618,662017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,6718,3418,672016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Vésky UH18,6917,9218,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hlinsko PR18,1718,7118,712014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vítonice KM18,7518,7518,752014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vítonice KM18,1918,7918,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mysločovice ZL18,8718,3618,872018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sulimov KM18,5918,8718,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Polkovice PR18,9018,3418,902015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vésky BUH--18,902013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Litenčice KM18,9418,8718,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Louky ZL18,9518,7518,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Polkovice PR19,0018,7519,002014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jasenice VS19,0718,8619,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hrabůvka PR18,9319,1319,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mysločovice ZL19,1019,1719,172015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chropyně KM18,4819,2119,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Martinice KM19,2119,2419,242018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zahnašovice KM18,0219,2419,242016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Veselá ZL17,7919,2619,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM18,9819,2819,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Ludslavice KM--19,312013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Karolín KM18,3219,3219,322016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Podhradní Lhota KM18,0119,3319,332017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina KM17,3519,3419,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Luboměř NJ19,3417,4719,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nová Dědina BKM18,6519,4019,402015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nová Dědina BKM19,4018,1719,402016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pravčice KM17,5319,4519,452016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Tučapy KM18,7419,4819,482014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Martinice KM19,5019,0419,502017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nětčice KM--19,552013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga