Zahnašovice 2016 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 07. 2016 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 03. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 16. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2016 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-7215.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Luboměř NJMishi
33Mistřice UHMishi
44Polkovice PRMishi
55Pravčice KMMishi
66Mladcová ZLMishi
77Špičky PRMishi
88Tučapy KMRené Jašek
99Nětčice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Rymice KMMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina AKMMishi
1414Sulimov KMMishi
1515Roštění KMMishi
1616Vítonice KMMishi
1717Nová Dědina BKMMishi
1818Svoboda OPMishi
1919Podhradní Lhota KMLukáš Pecháček
2020Dětkovice VYMichal Hrabánek
2121Loukov KMLukáš Pecháček
2222Tršice OLCukrblik Babovka
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Litenčice KMmirrao
2525Ludslavice KMLibor Přikryl
2626Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2727Křenovice PRSDH Křenovice
2828Slušovice ZLMonika Škrabanová
2929Martinice KMMishi
3030Šarovy ZLTom Mladší
3131Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3232Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
3333Medlov KMZdeněk Bršlica
3434Brusné KMPetr Miklík
3535Hrabůvka PRHonza
3636Záhlinice AKMjakub frgal
3737Hodějice VYLeoš Dofek
3838Žeranovice KMJiří Vaňhara
3939Záhlinice BKMjakub frgal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Pravčice KMMishi
33Tučapy KMMishi
44Rymice KMMishi
55Bílany KMMishi
66Špičky PRMishi
77Machová ZLMishi
88Loukov KMMishi
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1010Nětčice KMMishi
1111Hlinsko PRPetr Beránek
1212Racková ZLSDH Mysločovice
1313Slušovice Ovečky ZLMonika Škrabanová
1414Brusné KMPetr Miklík
1515Hodějice VYLeoš Dofek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,4516,0116,452019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov BNJ16,3616,5216,522019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pasohlávky BO16,5816,0116,582019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky BUH16,6116,2916,612019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukov ZL16,6216,9816,982019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS17,1016,7617,102019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Valšovice (Hranice VI) PR16,7017,3417,342019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Špičky PR17,0217,3717,372019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladcová ZL16,7217,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY17,3117,5117,512019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Rymice KM17,3717,5617,562018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,5916,2217,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radíkov PR17,0317,5917,592018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velký Ořechov ZL17,6816,7417,682018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR17,8116,9617,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hlinsko PR17,8317,5917,832018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dětkovice VY17,5917,8617,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radíkov PR17,8817,8517,882019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mistřice UH17,5017,9217,922019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Křenovice PR18,0317,9318,032018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pravčice KM17,1318,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH16,7618,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Svatobořice HO17,9018,4318,432019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radkova Lhota PR17,1918,5018,502018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladcová ZL18,3018,5918,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jasenice VS17,8218,6218,622019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Roštění KM18,6418,1218,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Hradčovice UH18,5118,6418,642014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Velké Hoštice OP16,3318,6618,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Roštění KM18,3818,6618,662017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Milotice nad Bečvou PR18,6718,3418,672016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vésky UH18,6917,9218,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hlinsko PR18,1718,7118,712014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM18,7518,7518,752014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vítonice KM18,1918,7918,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Mysločovice ZL18,8718,3618,872018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sulimov KM18,5918,8718,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Polkovice PR18,9018,3418,902015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Vésky BUH--18,902013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litenčice KM18,9418,8718,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Louky ZL18,9518,7518,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Polkovice PR19,0018,7519,002014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jasenice VS19,0718,8619,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hrabůvka PR18,9319,1319,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mysločovice ZL19,1019,1719,172015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chropyně KM18,4819,2119,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže