Zahorčice 2021 - O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR

Liga: EXČR
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 08. 2021 09:30
Kontakt:   SDH Zahorčice
Telefon:  +420 603 246 502

Začátek rezervace: 15. 08. 2021 09:30
Konec rezervace: 29. 08. 2021 09:30
Začátek tipování:  15. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Program:
do 9:10 příjezd
9:15 nástup, porada velitelů
9:30 zahájení soutěže

Kategorie: muži, ženy

Kontakt: Josef Tesárek, tel. 603 246 502

Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu

TĚŠTE SE NA BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM PRO VŠECHNY BĚHEM CELÉ DVOUDENNÍ AKCE.
V SOBOTU VEČER SE KONÁ VELKÁ OPEN AIR PÁRTY S DJ BASSILICKEREM Z RÁDIA KISS A SOUTĚŽ O NEJRYCHLEJŠÍ NÁBĚR. PO OBA DNY TOČENÉ PIVO A BOHATÝ VÝBĚR OBČERSTVENÍ.

Program sobota:

od 17 hod. provoz občerstvení od 20 hod. venkovní open air disco – hraje DJ Bassilecker


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-11556.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovice CBHonza Adamec
22Vésky  BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Horní Kamenice DOHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Čikov TRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Nevcehle JIHonza Adamec
2020Obrubce MBHonza Adamec
2121Zderaz CRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Hrabice PTHonza Adamec
2424Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
2525Budeč JHHonza Adamec
2626Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Sloup PZHonza Adamec
2929Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
3030Hlubyně PBHonza Adamec
3131Únětice 1911 APJHonza Adamec
3232Mochtín KTHonza Adamec
3333Frýdštejn JNHonza Adamec
3434Nové Kestřany STHonza Adamec
3535Sedlčany PBHonza Adamec
3636Únětice 1911  BPJHonza Adamec
3737Jaronice CBHonza Adamec
3838Skalice PBHonza Adamec
3939Vranovice PBHonza Adamec
4040Břehov CBHonza Adamec
4141Vacovice STHonza Adamec
4242Nedabyle CBHonza Adamec
4343Žitná PTHonza Adamec
4444Šipoun PTHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubyně PBDana Hrzalová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Sloup PZPořadatelé Extraligy
1313Chotíkov PSMonča
1414Lužná RATereza Říhová
1515Břehov CBHana Kačerová
1623Běleč PTMichal Kloupar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,0615,6216,062015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK16,0516,1216,122015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,6416,3016,302021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4316,2816,432016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky HK16,4216,4716,472021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stará Říše JI16,4916,1816,492017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK16,5715,9316,572016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6016,0116,602017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT15,8116,6116,612017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dlouhá Ves RK16,6916,6116,692019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC16,6216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI16,2616,7416,742021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM16,7716,1816,772017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rokytno PA16,8016,7316,802017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zahnašovice KM16,3716,8216,822021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,8416,1716,842019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budišov TR16,5216,9116,912019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Louňovice pod Blaníkem BN15,6416,9216,922015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI16,9416,4316,942018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR16,8016,9416,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stará Říše JI16,6416,9716,972019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krasice - Prostějov PV16,9716,7816,972022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benetice TR16,7416,9816,982022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešná HB16,9216,9916,992018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benetice TR16,8317,0117,012021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dvorce TA17,0516,7517,052015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice CUO16,5917,0517,052022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Hoštice OP17,0516,5617,052019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nevcehle JI17,1016,8317,102019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS17,1116,6017,112018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC17,1516,9617,152016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sychotín BBK17,0717,1617,162016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PA17,1816,7817,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vitiněves JC17,2217,0217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chrášťany LT16,3017,2217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC16,4117,3717,372018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešná HB17,4016,9917,402019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nevcehle JI17,4116,9917,412021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlubyně PB17,3817,4217,422021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dětkovice VY17,5317,1717,532021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vranovice PekloPB17,5817,0117,582017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Líchovy PB17,6317,0017,632017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krásná Ves MB17,3717,6417,642016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC17,6517,4717,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sloup PZ17,6516,8817,652018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dětkovice VY17,6217,7117,712019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Katusice MB17,8917,8617,892018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Olešná HB17,9116,5717,912022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nihošovice ST17,6817,9317,932015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krasice - Prostějov PV17,4017,9417,942021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ploukonice SM17,9917,7217,992021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolany PT17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce TA18,0517,7418,052018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nepomuky UO17,4518,0818,082018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Žernovice PT17,4718,1418,142015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Žernovice PT17,7718,1918,192014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Poděvousy DO17,3618,2018,202018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolany PT18,2317,9618,232014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sloup PZ17,8318,2318,232021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nihošovice ST17,8418,3718,372013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Únětice 1911 PJ18,4118,1218,412015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Plumlov PV16,8918,4418,442022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dehtín KT18,5418,2418,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hlubyně PB18,6017,5918,602022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Výškovice PT18,4618,6118,612016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Libuň JC17,4718,6218,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dvorce TA18,0018,6418,642016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce TA18,4718,7118,712017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Žernovice PT--18,712012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Štichovice PS18,6318,8118,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Olešná HB18,8318,8118,832021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sloup PZ18,8618,3318,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Malé Hoštice OP16,9818,8918,892018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Úněšov PS18,9018,3318,902017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nihošovice ST18,9418,3218,942015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lužná RA18,4319,0219,022021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nová Včelnice JH19,0918,7419,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chotíkov PS19,1018,8319,102015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Štěnovický Borek PJ19,1018,6419,102015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Stařeč BTR16,9519,2019,202022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Žernovice PT18,9919,3219,322013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hrdějovice CB19,3418,2419,342016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Chotíkov PS19,4619,7019,702021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pšánky HK19,5019,8019,802022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dolany PT19,8318,9919,832016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Ploukonice SM19,8616,9719,862022/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nihošovice ST19,8817,9419,882016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nihošovice ST20,0818,9420,082014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Vacov APT19,6120,2520,252015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dražejov ST20,2520,1120,252016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Výškovice PT20,1920,2720,272013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Budilov APT--20,322012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Horní Lukavice PJ20,1720,4220,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Budilov BPT--20,512012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dolany PT20,6420,3220,642013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Břehov CB20,6920,5620,692021/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dolany PT--20,722012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nihošovice ST20,9418,7320,942016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Svatá Maří PT--21,042012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dolany PT20,6421,1721,172017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2020/09/05 Zahorčice - zrušeno !!!, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
JČHL
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga