Zahorčice 2021 - O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR

Liga: EXČR
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 08. 2021 09:30
Kontakt:   SDH Zahorčice
Telefon:  +420 603 246 502

Začátek rezervace: 15. 08. 2021 09:30
Konec rezervace: 29. 08. 2021 09:30
Začátek tipování:  15. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Program:
do 9:10 příjezd
9:15 nástup, porada velitelů
9:30 zahájení soutěže

Kategorie: muži, ženy

Kontakt: Josef Tesárek, tel. 603 246 502

Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu

TĚŠTE SE NA BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM PRO VŠECHNY BĚHEM CELÉ DVOUDENNÍ AKCE.
V SOBOTU VEČER SE KONÁ VELKÁ OPEN AIR PÁRTY S DJ BASSILICKEREM Z RÁDIA KISS A SOUTĚŽ O NEJRYCHLEJŠÍ NÁBĚR. PO OBA DNY TOČENÉ PIVO A BOHATÝ VÝBĚR OBČERSTVENÍ.

Program sobota:

od 17 hod. provoz občerstvení od 20 hod. venkovní open air disco – hraje DJ Bassilecker


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-11556.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovice CBHonza Adamec
22Vésky  BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Horní Kamenice DOHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Čikov TRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Nevcehle JIHonza Adamec
2020Obrubce MBHonza Adamec
2121Zderaz CRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Hrabice PTHonza Adamec
2424Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
2525Budeč JHHonza Adamec
2626Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Sloup PZHonza Adamec
2929Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
3030Hlubyně PBHonza Adamec
3131Únětice 1911 APJHonza Adamec
3232Mochtín KTHonza Adamec
3333Frýdštejn JNHonza Adamec
3434Nové Kestřany STHonza Adamec
3535Sedlčany PBHonza Adamec
3636Únětice 1911  BPJHonza Adamec
3737Jaronice CBHonza Adamec
3838Skalice PBHonza Adamec
3939Vranovice PBHonza Adamec
4040Břehov CBHonza Adamec
4141Vacovice STHonza Adamec
4242Nedabyle CBHonza Adamec
4343Žitná PTHonza Adamec
4444Šipoun PTHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubyně PBDana Hrzalová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Sloup PZPořadatelé Extraligy
1313Chotíkov PSMonča
1414Lužná RATereza Říhová
1515Břehov CBHana Kačerová
1623Běleč PTMichal Kloupar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,9315,9115,932019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI16,0815,9616,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 PJ16,2016,0416,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,2216,0416,222018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,1416,2416,242015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,1916,3216,322018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,2416,3216,322017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1716,3616,362015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC15,9916,3716,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krasonice JI16,3716,2616,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,3816,1716,382017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,1016,3816,382015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,3116,4216,422016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Jeleni UO16,4616,2316,462019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Prchalov NJ16,4716,4416,472016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR16,3416,4716,472017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,4816,3216,482019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,4916,4716,492021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stará Říše JI16,5216,3016,522017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI16,5316,4816,532019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabůvka PR16,5316,3116,532021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Renmotor Jinolice JC16,5516,3116,552019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,5816,3816,582019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,6116,1516,612018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jankov BN16,5016,6316,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Loučany OL16,6316,6316,632019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Trnava TR16,6416,4016,642017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,6616,6516,662021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS16,6816,5216,682021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Hoštice OP16,1916,6916,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Čechtín TR16,7216,6016,722021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stará Říše JI16,2216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stará Říše JI16,7016,7316,732021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chářovice BN16,7316,5016,732017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Oponešice TR16,7516,4916,752016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4216,7516,752017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chrást DraciPB16,5616,7516,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radostín nad Oslavou ZR16,7616,4716,762018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bohdalín PE16,7716,7916,792015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Renmotor Jinolice JC16,4116,8016,802016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kalenice ST16,6716,8016,802015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladoňovice TR16,8116,1916,812017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Zahorčice ST16,8016,8216,822019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žernovník BK16,3616,8216,822015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Šipoun PT16,8416,4716,842017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lavičky ZR16,8516,5016,852015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velké Hoštice OP15,9016,8716,872018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Horní Lukavice PJ16,8816,6616,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kalenice ST16,8816,7216,882017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pasohlávky BO16,6516,8816,882015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čikov TR16,2716,8916,892021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Tatobity SM16,8916,9016,902015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krotějov SportTA16,9116,3616,912019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4416,9116,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pasohlávky BO16,4216,9216,922018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chrást PB16,5916,9616,962017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chotěmice TA16,9116,9816,982015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Starý Lískovec Sport BM16,9916,3916,992016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Libuň JC16,9217,0017,002015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Doubravice u Volyně ST--17,022012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zlatá Olešnice JN17,0316,7617,032017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kalenice ST16,6817,0417,042015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tatobity SM16,8717,0617,062017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Plumlov PV17,0616,2617,062018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chrášťany LT16,5517,0717,072015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Šipoun PT16,7017,0817,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Novosedly ST17,0916,9117,092016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lavičky ZR17,1016,2517,102017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tatobity SM17,0017,1117,112019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pasohlávky BO17,1217,0717,122017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Novosedly ST16,6717,1217,122018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mladoňovice TR17,1216,8417,122021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lavičky ZR17,1216,7717,122019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lhotky Sport ZR16,7017,1317,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hrobice PA16,3617,1317,132017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice BUO16,2417,1417,142019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pasohlávky BO17,1416,7917,142016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bezdědovice ST17,0917,1417,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Žernovice PT17,1516,7817,152015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Petrovice BTR16,9817,1517,152018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velké Hoštice OP16,8217,1617,162021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bašnice JC17,0017,1617,162018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chotěmice TA16,8317,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice BUO17,1817,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Novosedly ST16,8417,1817,182017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Poděvousy DO17,1217,1917,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Oponešice TR17,2116,6417,212018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Olešná HB16,7417,2317,232019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Olešná HB16,5517,2517,252016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,2617,262016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Vranovice PB17,2716,4617,272017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Doubravice u Volyně ST17,2717,2917,292017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lavičky ZR17,3017,0517,302018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kalenice ST--17,312012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Plumlov PV17,3116,8717,312016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Plumlov PV16,8517,3417,342019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chlum CK17,3417,1417,342015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zahorčice ST17,1017,3417,342016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Žernovice APT17,3517,1117,352014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zderaz CR16,9117,3817,382021/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2020/09/05 Zahorčice - zrušeno !!!, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
JČHL
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže