Zahorčice 2016 - O pohár starostky obce Zahorčice

Liga: EXČR
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 17. 07. 2016 09:30
Kontakt:   SDH Zahorčice
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 16. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  03. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-7148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STFrantišek Pecka
22Krč PITomáš Vlášek
33Netřebice CKJan Goldfinger
44Bezdědovice STMartin Lapka
55Plumlov PVHonza Adamec
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Kalenice STSDH Kalenice
1616Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1717Oponešice TRHonza Adamec
1818Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Trnava TRHonza Adamec
2121Bohdalín PEHonza Adamec
2222Dvorce TAHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Olešná HBHonza Adamec
2525Bašnice JCHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2828Jankov BNHonza Adamec
2929Únětice PJMartin Ondra
3030Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3131Chotěmice TAPatrik Baláž
3232Žernovice PTVáclav Nachlinger
3333Srubec CBFrantišek Pecka
3434Jaronice CBFrantišek Pecka
3535Šipoun PTJaroslav Petrlík
3636Přechovice STMilan Daňa
3737Poděvousy DOspace14@centrum.cz
3838Benešova Hora PTOndřej Carvan
3939Nišovice STTomáš Rezek
4040Slavošovice CBKuba Kohoutek
4141Doubravice u Volyně STDoubravice
4242Ledenice CBKuba Kohoutek
4343Milenovice PIPavel Krejčí
4444Nevřeň PSJícháč
4545Úherce PSPetr Štejr
4646Kamenice nad Lipou PEMartin Dvořák
4747Plešovice CKAntonín Haniš
4848Neznašovy KTMartin Salamánek
4949Tálín PIFilip Pisinger
5050Krásná Ves MBRadek Havelka
5151Horosedly PTHonza Adamec
5252Netín ZRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1010Vacov APTKatka Nováková
1111Hrdějovice CBjaroslav Bendik
1212Nihošovice STMilan Daňa
1313Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1414Dvorce TADavid Kozel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga