Zahorčice 2019 - O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR

Liga: EXČR
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Kontakt:   SDH Zahorčice
Telefon:  +420 603 246 502

Začátek rezervace: 27. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-9996.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Bezdědovice STJosef Motyka
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Milenovice PIFrantišek Špatný
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Kynice HBTomáš Francl
2929Slavošovice CBKuba Kohoutek
3030Hrabice PTRadoslav Myslík
3131Únětice 1911 PJPetr Skala
3232Nalžovice PBČHJ Nalžovice
3333Český Rudolec JHJan Dušek
3434Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3535Starý Jičín NJFilip Simper
3636Sedlatice JIMartin Běhounek
3737Čikov TROndřej Lukeš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
22Dlouhá Ves RKHonza Adamec
33Sloup PZHonza Adamec
44Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
55Olešná HBHonza Adamec
66Dětkovice VYVeronika Malíková
77Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
88Nevcehle JIEliška Nikodýmová
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Budišov TRŽaneta Slabá
1212Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1313Košťálov SMPořadatelé Pořadatelé


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,9315,9115,932019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI16,0815,9616,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 PJ16,2016,0416,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,2216,0416,222018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,1416,2416,242015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,1916,3216,322018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,2416,3216,322017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1716,3616,362015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC15,9916,3716,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krasonice JI16,3716,2616,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,3816,1716,382017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,1016,3816,382015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,3116,4216,422016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Jeleni UO16,4616,2316,462019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Prchalov NJ16,4716,4416,472016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR16,3416,4716,472017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,4816,3216,482019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stará Říše JI16,5216,3016,522017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stará Říše JI16,5316,4816,532019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,5516,3116,552019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bašnice JC16,5816,3816,582019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,6116,1516,612018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jankov BN16,5016,6316,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Loučany OL16,6316,6316,632019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,6416,4016,642017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,1916,6916,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI16,2216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice BN16,7316,5016,732017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Oponešice TR16,7516,4916,752016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4216,7516,752017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chrást DraciPB16,5616,7516,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Radostín nad Oslavou ZR16,7616,4716,762018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE16,7716,7916,792015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Renmotor Jinolice JC16,4116,8016,802016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kalenice ST16,6716,8016,802015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mladoňovice TR16,8116,1916,812017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zahorčice ST16,8016,8216,822019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Žernovník BK16,3616,8216,822015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Šipoun PT16,8416,4716,842017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lavičky ZR16,8516,5016,852015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Hoštice OP15,9016,8716,872018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Lukavice PJ16,8816,6616,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kalenice ST16,8816,7216,882017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pasohlávky BO16,6516,8816,882015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tatobity SM16,8916,9016,902015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Krotějov SportTA16,9116,3616,912019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4416,9116,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pasohlávky BO16,4216,9216,922018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrást PB16,5916,9616,962017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chotěmice TA16,9116,9816,982015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Starý Lískovec Sport BM16,9916,3916,992016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Libuň JC16,9217,0017,002015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Doubravice u Volyně ST--17,022012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zlatá Olešnice JN17,0316,7617,032017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kalenice ST16,6817,0417,042015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tatobity SM16,8717,0617,062017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plumlov PV17,0616,2617,062018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chrášťany LT16,5517,0717,072015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šipoun PT16,7017,0817,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Novosedly ST17,0916,9117,092016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lavičky ZR17,1016,2517,102017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM17,0017,1117,112019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pasohlávky BO17,1217,0717,122017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly ST16,6717,1217,122018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lavičky ZR17,1216,7717,122019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lhotky Sport ZR16,7017,1317,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hrobice PA16,3617,1317,132017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bezdědovice ST17,0917,1417,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Letohrad - Kunčice BUO16,2417,1417,142019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pasohlávky BO17,1416,7917,142016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Žernovice PT17,1516,7817,152015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice BTR16,9817,1517,152018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bašnice JC17,0017,1617,162018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chotěmice TA16,8317,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Letohrad - Kunčice BUO17,1817,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Novosedly ST16,8417,1817,182017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Poděvousy DO17,1217,1917,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Oponešice TR17,2116,6417,212018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Olešná HB16,7417,2317,232019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Olešná HB16,5517,2517,252016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,2617,262016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Vranovice PB17,2716,4617,272017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Doubravice u Volyně ST17,2717,2917,292017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lavičky ZR17,3017,0517,302018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kalenice ST--17,312012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Plumlov PV17,3116,8717,312016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Plumlov PV16,8517,3417,342019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chlum CK17,3417,1417,342015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahorčice ST17,1017,3417,342016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žernovice APT17,3517,1117,352014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Moravany PA17,4017,2617,402018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Starosedlský Hrádek PB16,8317,4017,402019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Prchalov NJ17,4116,2117,412019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Krásná Ves MB17,4117,3517,412017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Plumlov PV17,4216,4317,422017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Radětice PB17,4417,1517,442017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Únětice 1911 PJ17,4516,4117,452015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dvorce TA17,4616,8317,462016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Velké Hoštice OP17,4616,5917,462019/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dehtín KT17,4717,0717,472015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga