Žákava 2020 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 22. 08. 2020 12:00
Konec rezervace: 22. 08. 2020 12:00
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-10864.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žákava PJ19,2619,1819,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,6819,2919,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hrabice PT18,7919,3219,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chotíkov PS19,5719,5119,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice 1911 BPJ17,9719,6519,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bolkov PJ19,6618,1019,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Útušice PJ19,7319,7319,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žebnice PS19,9818,9719,982018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chotíkov PS19,9920,7520,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dehtín KT21,4818,7221,482019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štěnovický Borek PJ21,4921,4821,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Úněšov PS21,5121,1521,512018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štěnovický Borek PJ18,6521,5521,552018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Únětice 1911 APJ24,5624,3824,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zahorčice KT21,6925,6625,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Úněšov PS26,0622,2926,062017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dehtín KT26,0726,2926,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štichovice PS29,4629,3029,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chrást PB31,3631,1031,362018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mokrouše PJ31,3731,2831,372017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Štichovice PSNP19,52NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Drahkov PJNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Stýskaly PS18,98NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Lukavice PJNP17,69NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žákava PJ21,3721,64NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bolkov PJNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hradec PJ19,7119,63NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zahorčice ST17,4116,96NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Novosedly STNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Robčice PJNP19,74NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zahorčice KTNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žebnice PS18,1318,39NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nevřeň PSNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Úněšov PS21,33NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga