Žákava 2021 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 09. 2021 12:00
Kontakt:   Hora Josef ml.
Telefon:  +420 736289321

Začátek rezervace: 21. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 04. 09. 2021 12:00
Začátek tipování:  04. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

28.8. nebo 4.9.2021


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-11530.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy DOMartin Hosl
22Hlubyně PBJiří Novotný
33Zahorčice KTTomáš Kolář
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJOndřej Kail
66Mochtín KTPetr Kanta
77Nevřeň PSJícháč
88Příšov PSJitka Racková
99Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Robčice PJRadek Růt
1313Želčany PJVáclav Kasl
1414Mokrouše PJSDH Mokrouše
1515Štítary DOMiroslav Žáček
1616Útušice PJZdeněk Dědek
1717Bezděkov pod Třemšínem PBJan Trčka
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Stýskaly PSVáclav Švíka
2022Štěnovický Borek BPJMichal Polívka
2123Bolkov PJVladimír Štýs
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJOndřej Kail
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Hradec PJAneta Píchová
44Želčany PJVáclav Kasl
55Štítary DODenis Balounová
66Hlubyně PBDana Hrzalová
77Chotíkov PSMonča
88Žákava PJLibor Valeš
920Poděvousy DOJana Olšovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,3316,9517,332020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lužná RA17,4117,0217,412022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poděvousy DO16,9417,4817,482020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hradec PJ17,5116,5717,512021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO17,6317,6517,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Poděvousy DO17,6617,0917,662022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Úněšov PS17,7317,7817,782019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Únětice 1911 PJ18,2417,9918,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Únětice 1911 PJ17,3418,2518,252021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hradec PJ17,9218,4818,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO18,6518,2518,652022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Želčany PJ18,5718,6818,682019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dehtín KT17,5518,9218,922022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ19,1517,3619,152019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dehtín KT18,9619,2919,292020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary DO19,3517,9719,352019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Štichovice PS19,1119,4819,482020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Lukavice PJ19,9619,7019,962019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlubyně PB17,4220,0320,032022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Únětice 1911 PJ20,1218,8420,122022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Poděvousy DO19,3520,3020,302019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DO20,5717,7020,572021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želčany PJ19,7120,9620,962022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Žákava PJ21,2420,1021,242022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubyně PB20,8521,4621,462021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Únětice 1911 PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Želčany PJ22,0221,0422,022020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Mirošov RO22,1321,9322,132020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Úněšov PS22,1923,3523,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Želčany PJ23,5923,2823,592021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dehtín KT17,8324,3824,382021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Žákava PJ28,1222,0628,122019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Žákava PJ30,4429,9230,442020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štichovice PS18,5335,7435,742019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chotíkov PS41,8741,4141,872020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotíkov PSNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chotíkov PS18,6318,23NP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Žákava PJNPNPNP2021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Štítary DONPNPNP2021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla
ZČHL
2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/10/20 Losiná - galavečer, Galavečer 2023
ZČHL
Kdy Kde Liga