Žákava 2018 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 09. 2018 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-9157.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice KTJosef Kolář
22Štěnovický Borek PJJiří Studnička
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Nevřeň #pětdevětPSJícháč
88Mochtín KTMichal Kloupar
99Horní Kamenice DOHonza Adamec
1010Chrást PBHonza Adamec
1111Únětice 1911 PJHonza Adamec
1212Poděvousy DOHonza Adamec
1313Úněšov PSDenisa Joudalová
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Žákava PJLibor Valeš
1616Bolkov PJVladimír Štýs
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Štichovice PSRichard Hlous
1919Želčany PJVáclav Kasl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Úněšov PSDenisa Joudalová
77Štěnovický Borek PJMichal Polívka
88Želčany PJVáclav Kasl
99Chotíkov PSMonča
1019Poděvousy DOAnděla Mašková
1120Štichovice PSRichard Hlous


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ17,5817,2017,582020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,4317,8217,822020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT18,2117,3918,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Kamenice DO17,4918,3318,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Únětice 1911 BPJ18,3318,2718,332020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mochtín KT18,1618,3918,392020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Štichovice APS17,8918,5218,522020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Želčany PJ18,5018,5518,552020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mokrouše PJ18,8318,5218,832020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žákava PJ19,2619,1819,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Želčany PJ18,6819,2919,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hrabice PT18,7919,3219,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Robčice PJ18,4419,5019,502020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chotíkov PS19,5719,5119,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Únětice 1911 BPJ17,9719,6519,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bolkov PJ19,6618,1019,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Útušice PJ19,7319,7319,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Žebnice PS19,9818,9719,982018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Únětice 1911 APJ20,2118,4120,212020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotíkov PS19,9920,7520,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mirošov RO19,7421,2021,202020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štěnovický Borek PJ21,2420,5921,242020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Úněšov PS21,2720,5921,272020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bolkov PJ21,1221,2821,282020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dehtín KT21,4818,7221,482019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Štěnovický Borek PJ21,4921,4821,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Úněšov PS21,5121,1521,512018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Štěnovický Borek PJ18,6521,5521,552018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Útušice PJ21,5720,2621,572020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Stýskaly PS21,9221,1621,922020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Únětice 1911 APJ24,5624,3824,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zahorčice KT25,2921,6725,292020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Zahorčice KT21,6925,6625,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Úněšov PS26,0622,2926,062017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dehtín KT26,0726,2926,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Štichovice PS29,4629,3029,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chrást PB31,3631,1031,362018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mokrouše PJ31,3731,2831,372017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Žákava PJ32,4530,5532,452020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chrást PBNP17,83NP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Zahorčice ST17,4116,96NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Hradec PJ19,7119,63NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Novosedly STNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Robčice PJNP19,74NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zahorčice KTNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Žebnice PS18,1318,39NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Úněšov PS21,33NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Nevřeň PSNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Drahkov PJNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Štítary DONPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Drahkov PJNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Štichovice PSNP19,52NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Stýskaly PS18,98NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Horní Lukavice PJNP17,69NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žebnice PSNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Žákava PJ21,3721,64NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bolkov PJNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice
ZČHL
2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
Kdy Kde Liga