Žákava 2019 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-9982.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Želčany PJVáclav Kasl
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Žebnice PSHonza Adamec
44Zahorčice KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Bolkov PJVladimír Štýs
77Hrabice PTRadoslav Myslík
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Mokrouše PJSDH Mokrouše
1717* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
1818Úněšov PSMiloslav Pytlik
1919Štítary DOMiroslav Žáček
2020Zahorčice STBaďa
2121Vranovice PekloPBStanda Strnad
2223Štěnovický Borek PJJan Albl
2324Novosedly STBohuslav Chval
2425Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2526Drahkov MužiPJAdam Bína
2627Útušice PJZdeněk Dědek
2728Robčice PJRadek Růt
2858Štěnovický Borek BPJJan Albl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Chotíkov PSMonča
34Hradec PJHonza Adamec
45Úněšov PSHonza Adamec
56Štichovice PSHonza Adamec
67Horní Lukavice PJDaniela
78Štítary DODenis Balounová
819Želčany PJVáclav Kasl
939Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,6317,3117,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradec PJ17,7716,9417,772017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Úněšov PS17,7317,7817,782019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO17,7817,6817,782018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štěnovický Borek PJ18,0318,1418,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dehtín KT18,4818,0318,482018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ17,9218,4818,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želčany PJ18,5718,6818,682019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mrtník PS19,0919,0719,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ19,0619,1119,112017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Únětice 1911 PJ19,1517,3619,152019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS19,3319,0119,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štítary DO19,3517,9719,352019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ19,4619,5419,542018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dehtín KT19,8818,8319,882017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ19,9619,7019,962019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Poděvousy DO19,3520,3020,302019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mrtník PS20,0320,3420,342018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Poděvousy DO20,0720,9320,932017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ21,2319,6321,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ21,8219,6821,822018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Štěnovický Borek PJ18,2922,3322,332017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štichovice PS22,9717,8522,972017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Šťáhlavice PJ24,3923,7824,392018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Štichovice PS27,5527,2627,552018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žákava PJ28,1222,0628,122019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Želčany PJ28,3629,1029,102018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Úněšov PS31,0332,1432,142018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štichovice PS18,5335,7435,742019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS23,8035,9735,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Úněšov PS24,16NPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotíkov PS18,6318,23NP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chválenice PJNP17,30NP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga