Zderaz 2020 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 09. 2020 10:00
Kontakt:  
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 05. 09. 2020 09:30
Začátek tipování:  23. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-10892.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz BCRPořadatelé Pořadatelé
22Sychotín BKHonza Adamec
33Zbožnov CRPořadatelé Pořadatelé
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov BNJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Pořadatelé
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Drahňovice BNFilip Košata
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Seč CRPořadatelé Pořadatelé
2525Sedlčany PBJarous Janský
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3030Lukavice CRPořadatelé Pořadatelé
3131Dolní Újezd SYLubomír Stráník
3232Stradouň UOSDH Stradouň
3333Hartmanice SYKateřina Doskočilová
3434Ratiboř VSHonza Adamec
3535Chrastavec SYPořadatelé Pořadatelé
3636Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
3737Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
3838Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
3939Petrovice HBJakub Heřmánek
4040Chlebičov OPJiří Lasák
4141Čikov TRPořadatelé Pořadatelé
4242Perálec CRPořadatelé Pořadatelé
4343Jenišovice CRPořadatelé Pořadatelé
4444Široký Důl BSYPořadatelé Pořadatelé
4546Světlá nad Sázavou HBMilan Doležal
4647Pomezí SYPořadatelé Pořadatelé
4748Řešetova Lhota NAPetr Rak
4849Perálec BCRDušan šimon
4950Záboří CRPořadatelé Pořadatelé
5051Sádek BSYPořadatelé Pořadatelé
5153Bošín UOPořadatelé Pořadatelé
5254Oldřiš SYJakub Střítežský
5355Desná SYPořadatelé Pořadatelé
5456Záchlumí UOVojtěch Martinek
5559Morašice CRJiří Škodný
5660Pomezí "B"SYJiřina Šimonová
5761Bystré SYJakub Střítežský
5862Desná BSYPořadatelé Pořadatelé
5963Bašnice JCZdeněk Tejchman
6064Pšánky HKDan Všetečka
6165Květná SYPořadatelé Pořadatelé
6266Osík SYSDH Osík
6367Bílý Potok JEJiří Urban
6468Lubná SYLukáš Jílek
6588Pohodlí SYPořadatelé Pořadatelé
6689Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
6791Sádek SYPořadatelé Pořadatelé
6892Předměstí SYMichal Pešek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice UHKarolína Gajdošíková
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Předměstí SYPořadatelé Pořadatelé
1717Přívrat UOIvoš Vencl
1818Nedvězí SYKateřina Boštíková
1919Dolní Újezd SYLubomír Stráník
2020Pohodlí SYMichaela Pelcová
2121Stradouň UOSDH Stradouň
2222Hartmanice SYKateřina Doskočilová
2324Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
2425Oldřiš SYTereza Škrochová
2526Pomezí SYJiřina Šimonová
2627Milostovice OPTom
2728Kamenec u Poličky SYJan Tměj
2829Bošín UOPořadatelé Pořadatelé
2930Desná SYPořadatelé Pořadatelé
3031Hrobice PAEliška Trnková
3132Sádek SYJiřina Šimonová
3234Hlubyně PBDana Hrzalová
3335Kamenec u Poličky BSYJan Tměj
3436Desná BSYPořadatelé Pořadatelé
3537Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
3638Bludov SUPetr Libina


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,0115,9916,012019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP16,0316,0516,052019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,1015,7616,102019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plumlov PV16,1516,0616,152020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR16,1216,1916,192018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,0616,3316,332018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevcehle JI15,8716,3516,352020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,3516,1316,352019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3616,3116,362018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov NJ16,3716,2716,372019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP15,9516,3916,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahorčice ST16,4016,1716,402018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4816,1716,482019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hrabůvka PR16,4916,0216,492019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahnašovice KM16,3716,5016,502020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,5116,0816,512018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Jeleni UO16,4116,6316,632018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,0216,6516,652019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP16,6816,3816,682020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vésky BUH16,6916,5516,692020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pasohlávky BO16,7516,4016,752019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BO16,7516,5716,752020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice BUO16,7616,5316,762019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB16,8016,6616,802019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chotěmice TA16,2016,8316,832019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plumlov PV16,0616,8516,852018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM16,8316,8916,892019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nevcehle JI16,9016,6316,902018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lavičky ZR16,9216,9316,932019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Široký Důl SY16,9416,8116,942019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lavičky ZR16,9516,4216,952018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Petrovice BTR16,4916,9816,982018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bašnice JC16,9816,8916,982020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Loučany OL16,2317,0217,022019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radostín nad Oslavou ZR16,2417,0317,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čikov TR17,0416,7617,042019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Renmotor Jinolice JC16,6617,0817,082020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krotějov TA16,5617,1117,112020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dubenec TU17,0417,1817,182019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pasohlávky BO16,3117,2017,202018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Čikov TR16,6017,2117,212018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bašnice JC16,4017,2317,232019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pšánky HK17,1717,2717,272018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sychotín BK16,7917,2717,272020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Letohrad - Jeleni UO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zlatá Olešnice JN16,6217,3217,322018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bašnice JC16,4317,3417,342018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BN17,2617,3517,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sádek SY17,4617,1117,462019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zderaz CCR16,3417,4717,472019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chrastavec SY17,4816,9317,482018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Čeperka PA17,5017,3917,502019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Míchov BK17,5316,9917,532018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kynice HB17,5617,2517,562019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letohrad - Jeleni UO17,5616,4017,562019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Moravany PA17,3017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Petrovice TR17,6017,1617,602019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnava TR17,6217,3417,622020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plumlov PV16,7117,7817,782019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Pomezí SY16,9517,8217,822019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Košťálov SM17,8416,9717,842019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zbožnov CR17,0718,0518,052018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Záchlumí UO17,6718,0618,062018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Srch PA18,0418,0918,092018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Stradouň UO17,6818,1218,122019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nevřeň PS18,1317,6918,132018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Únětice 1911 APJ18,1717,7218,172018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Morašice CR17,5618,1818,182018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stradouň UO17,5618,2218,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zahorčice ST17,8418,2318,232019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice BUO18,3716,2518,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Perálec CR17,2818,3918,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Obrubce MB18,4416,5718,442020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Výsonín CR18,2818,4418,442018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bohdalín PE17,1918,5218,522018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Slepotice PA18,7018,0118,702019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hrabůvka PR16,6418,7218,722020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zderaz CR18,7217,5618,722018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hrobice PA17,1718,7718,772018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Morašice CR17,4518,7718,772019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Široký Důl SY17,3118,8218,822018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Záchlumí UO18,9618,4918,962019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krotějov SportTA19,1518,9519,152019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sychotín BK19,4316,3819,432019/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Čikov TR16,6820,0220,022020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže