Zderaz 2020 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 09. 2020 10:00
Kontakt:  
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 05. 09. 2020 09:30
Začátek tipování:  23. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-10892.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz BCRPořadatelé Pořadatelé
22Sychotín BKHonza Adamec
33Zbožnov CRPořadatelé Pořadatelé
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov BNJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Pořadatelé
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Drahňovice BNFilip Košata
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Seč CRPořadatelé Pořadatelé
2525Sedlčany PBJarous Janský
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3030Lukavice CRPořadatelé Pořadatelé
3131Dolní Újezd SYLubomír Stráník
3232Stradouň UOSDH Stradouň
3333Hartmanice SYKateřina Doskočilová
3434Ratiboř VSHonza Adamec
3535Chrastavec SYPořadatelé Pořadatelé
3636Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
3737Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
3838Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
3939Petrovice HBJakub Heřmánek
4040Chlebičov OPJiří Lasák
4141Čikov TRPořadatelé Pořadatelé
4242Perálec CRPořadatelé Pořadatelé
4343Jenišovice CRPořadatelé Pořadatelé
4444Široký Důl BSYPořadatelé Pořadatelé
4546Světlá nad Sázavou HBMilan Doležal
4647Pomezí SYPořadatelé Pořadatelé
4748Řešetova Lhota NAPetr Rak
4849Perálec BCRDušan šimon
4950Záboří CRPořadatelé Pořadatelé
5051Sádek BSYPořadatelé Pořadatelé
5153Bošín UOPořadatelé Pořadatelé
5254Oldřiš SYJakub Střítežský
5355Desná SYPořadatelé Pořadatelé
5456Záchlumí UOVojtěch Martinek
5559Morašice CRJiří Škodný
5660Pomezí "B"SYJiřina Šimonová
5761Bystré SYJakub Střítežský
5862Desná BSYPořadatelé Pořadatelé
5963Bašnice JCZdeněk Tejchman
6064Pšánky HKDan Všetečka
6165Květná SYPořadatelé Pořadatelé
6266Osík SYSDH Osík
6367Bílý Potok JEJiří Urban
6468Lubná SYLukáš Jílek
6588Pohodlí SYPořadatelé Pořadatelé
6689Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
6791Sádek SYPořadatelé Pořadatelé
6892Předměstí SYMichal Pešek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice UHKarolína Gajdošíková
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Předměstí SYPořadatelé Pořadatelé
1717Přívrat UOIvoš Vencl
1818Nedvězí SYKateřina Boštíková
1919Dolní Újezd SYLubomír Stráník
2020Pohodlí SYMichaela Pelcová
2121Stradouň UOSDH Stradouň
2222Hartmanice SYKateřina Doskočilová
2324Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
2425Oldřiš SYTereza Škrochová
2526Pomezí SYJiřina Šimonová
2627Milostovice OPTom
2728Kamenec u Poličky SYJan Tměj
2829Bošín UOPořadatelé Pořadatelé
2930Desná SYPořadatelé Pořadatelé
3031Hrobice PAEliška Trnková
3132Sádek SYJiřina Šimonová
3234Hlubyně PBDana Hrzalová
3335Kamenec u Poličky BSYJan Tměj
3436Desná BSYPořadatelé Pořadatelé
3537Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
3638Bludov SUPetr Libina


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Renmotor Jinolice JC15,5018,4618,462020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ18,6316,3318,632020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice UH19,0317,7019,032020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ratiboř VS17,5319,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nedvězí SY19,3618,0419,362020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hrobice PA19,5718,7419,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Markvartovice OP19,4120,8120,812020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malé Hoštice OP16,4022,2522,252020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nevcehle JI16,6425,8425,842020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Česká Bělá HB31,1320,0031,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hlubyně PB17,62NPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Benetice TRNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dlouhá Ves RKNP19,85NP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga